2737
2734

(14 ساله) دوست نداره 

برای اون غذای جدا میپزین یا تخم مرغ نیمرو میکنید براش

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

مامان من تا ی سنی اینکارو میکرد از ی جایی ب بعد گفت هرکاری دوس داری بکن ...

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

نیمرو

مامان بزرگم که میگفت سزای این بچه ها سنگ و کلوخ تو کاسس🤭

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

مامان من همینجوریه چون داداشم یه سری غذاها مث آش یا کوفته و اینارو نمیخوره مامانم واسش یه غذای دیگه درست میکنه 

ولی به نظرم کاش از اول بچه رو عادت بدیم ک همه چی بخوره چون مثلن ممکنه بریم خونه یکی مهمونی بد همون غذایی ک بچه دوس نداره رو بذارن سر سفره... خب تو مهمونی ک نمیتونیم بگیم اینو نمیخاد بچم اونو نمیخاد 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

5 سالشه خیلی هم بدغذاست

معمولا غذایی که اون دوست داره درست میکنم ولی اگه چیزی باشه که نخوره یا پلو خالی میخوره یا نیمرو یا سیب زمینی سرخ شده بهش میدم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

من خودم خیلی بد غذام هرچی نمیخورم الان سعی ویمنم بخورم ولی خب چیزی که دوس ندارم با مامانم بهم تخم مرغ میگه پاشو خودت درست کن یا خودم غذا میزارم برای خودم یا اون میزاره 😊

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2706