2726

فقد حدیث کساء... ☺️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دعانکن دعا بی تاثیره ....ولش کن اگه خدا بخواد درست میشه وگرنه هرچی دعا بخونی بی اثره ...خودتو بسپار ...

تقدیر رو خودمون می‌سازیم ....

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

سلام دعا كن و از دعا خسته نشو

شايد سخت باشه ولى دعا جدا از اينكه گره از مشكلات باز مى كنه براى ارامش روح و روان خودتون خوبه

من از حديث شريف كساء

دعاى توسل

دعاى يستشير

حاجت گرفتم

ى چيز ديگه هم است اگه دوست داشتى بگو تا بهت بگم

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

به نظر من جای چله و دعا برداشتن انجام همون واجباتی که خدا ازمون خواسته به تنهایی خیلی بیشتر حاجت میده

با ذکر استغفار

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
بگو عزیزم..

خواندن تسبيحات حضرت زهرا (س)

به صورت بر عكس

حاجتت رو مد نظر بگير

٣٣مرتبه سبحان الله

٣٣مرتبه الحمدلله

٣٤مرتبه الله اكبر

به عينه ازش حاجت گرفتم تجربه شده است

ان شاءالله شما هم حاجت مى گيريد و تاپيك مى زنيد و به ما هم ميگين 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
به نظر من جای چله و دعا برداشتن انجام همون واجباتی که خدا ازمون خواسته به تنهایی خیلی بیشتر حاجت مید ...

انجام واجبات میکنم...یه مشکلی هست که کاری از دستم برنمییاد..

2706