2410
2553
منم دقیق علائم میگرن داشتم آخرش میگرن نبود😬 آخرش فهمیدم ماله کم خونی شدید بود  آز خون دادی&nb ...

کم خونی دارم خیلی شدید ولی مال من از 6-7 سالگی هست میگرنم 

متاسفانه اون موقع ها کسی نفهمید و من تا ده سال پیش ک خودم رفتم دکتر و یه کم مطالعه کردم و فهمیدم میگرن دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دوست پسرم میگرن داره 

وقتی میریم بیرون هد بند میزنه خیلی تاثیر داره امتحان کن

یه خانومی  بود میگفت شبا موقع خواب کلاه میذاره تا روی چشماش میکشه کلاه رو خیلی ارومش کرده بود 

اب سرد نخور اب ولرم زیاد بخور  یه خانمه میگفت 16تا لیوان اب ولرم میخوره در روز خیبیلی بهتر بود

میگن بوتاکس و طب سوزنی تا چند سال ارومت میکنه تاپیک های خوبی هست راجب میگرن سرچ کن و انجام بده 

من هدبند رو به دوست پسرم گفتم خیلی بهتر شده قراره طب سوزنی هم ببرمش

واقعا میگرن ادمو از زندگی میندازه حوصله هیچکاری رو برا ادم نمیذاره

2714
بیاین تاپیک اخرمو بخونین قول میدم پشیمون نمیشین    

فقط اون استیکره اخرش😍😄

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

منم میگرن دارم گلم.روزی ۵ تا قرص می‌خورم بخاطرش😖 من بخاطر استرس میگرن گرفتم. ولی الان تا جوش می‌زنم همه بدنم درد می گیره اصن نمی‌تونم بشینم😣😩

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

بچه ها ميگرن كات چه جوريه؟ بدون نسخه ميشه خريد؟ عوارض نداره؟

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

كسي با بوتاكس خوب شده؟

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706