1874
2019
استارتر منم از دستت خسته شدم این همه نظر دادن دریغ از یه صدا ک از شما در بیاد 

آفه 

فقط 48 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍✨ تــو دیگه حواس نمیذاری واسه دلــی که رو هواس.            ساده میگه دوســ❤️ــت داره و بی اداس.           دلی که عاشق میشه بی سر وصداس.         حواست کجاس.                          با منه دلت.     منم اونی که واسش میزنه دلت.                      منم اون تیکه ی آخره پازلت.               یه دریایی منم گمم تو ساحلت       من اگه عجیبه رفتارم و معلوم نیست اصلا کارم         تو بفهم چمه        فقط تو بلدی حالمو من جز تو کیو دارم🥺         من اگه بهونه میگیرم و زود از کوره در میرمبعضی وقتا از همه سیرم از این آدما دلگیرم.🙃   تو بفهم چمه 😘A❤️ تیکر رسیدن بهمدیگه ❤️ عشقـــAـــم💜❤️A❤️💜 👩‍❤️‍💋‍👨💍.                                🔴آفلاین 😊.            ❤️🔴🟥🟣🟪💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪

منم دوست پسرم میگرن داره 

وقتی میریم بیرون هد بند میزنه خیلی تاثیر داره امتحان کن

یه خانومی  بود میگفت شبا موقع خواب کلاه میذاره تا روی چشماش میکشه کلاه رو خیلی ارومش کرده بود 

اب سرد نخور اب ولرم زیاد بخور  یه خانمه میگفت 16تا لیوان اب ولرم میخوره در روز خیبیلی بهتر بود

میگن بوتاکس و طب سوزنی تا چند سال ارومت میکنه تاپیک های خوبی هست راجب میگرن سرچ کن و انجام بده 

من هدبند رو به دوست پسرم گفتم خیلی بهتر شده قراره طب سوزنی هم ببرمش

واقعا میگرن ادمو از زندگی میندازه حوصله هیچکاری رو برا ادم نمیذاره

آفه 

خب اصلا کار خوبی نیست 

شرایط پاسخگویی نداره نباید تاپیک بزنه 

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم
خب اصلا کار خوبی نیست  شرایط پاسخگویی نداره نباید تاپیک بزنه

🤷بی خیال 

خونسرد باش🌺💚

فقط 48 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍✨ تــو دیگه حواس نمیذاری واسه دلــی که رو هواس.            ساده میگه دوســ❤️ــت داره و بی اداس.           دلی که عاشق میشه بی سر وصداس.         حواست کجاس.                          با منه دلت.     منم اونی که واسش میزنه دلت.                      منم اون تیکه ی آخره پازلت.               یه دریایی منم گمم تو ساحلت       من اگه عجیبه رفتارم و معلوم نیست اصلا کارم         تو بفهم چمه        فقط تو بلدی حالمو من جز تو کیو دارم🥺         من اگه بهونه میگیرم و زود از کوره در میرمبعضی وقتا از همه سیرم از این آدما دلگیرم.🙃   تو بفهم چمه 😘A❤️ تیکر رسیدن بهمدیگه ❤️ عشقـــAـــم💜❤️A❤️💜 👩‍❤️‍💋‍👨💍.                                🔴آفلاین 😊.            ❤️🔴🟥🟣🟪💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪❤️🔴🟥💜🟣🟪
2033

منم میگرن دارم گلم.روزی ۵ تا قرص می‌خورم بخاطرش😖 من بخاطر استرس میگرن گرفتم. ولی الان تا جوش می‌زنم همه بدنم درد می گیره اصن نمی‌تونم بشینم😣😩

🌸🍀إنـَّکَ سـَـمیعُ الدُّعـــــاء...🍀🌸

به من دارو داده گفته خوب میشم دیگه نمیدونم

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم وزجان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران اول به دام آرم ترا و آنگه گرفتارت شوم 98.8.3   98.8.8 98.8.20
كسي با بوتاكس خوب شده؟

فقط سه ماه بهتر بودم اثرش نهایتا پنج شش ماهه هست

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست