2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم خیلی ناراحتم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 64 پست

بهش بگو ناراحتی 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باخودش برو ،بگو خانوادم خیلی سختشون شد و منم خجالت کشیدم و از تو انتظار داشتم باهم بریم دکتر

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
چرا اخه با کسی ازدواج میکنید ک اینجور بی مسولیت باشه ک بعد عزا بگیرید.... طرف میگه با بقیه بری دکتر ...

انسانیت نداره

ی مریض بدحال جلوت باشه خودت زنگ میزنی ۱۱۵

اونوقت این همینطور زنشو ول کرد رفت

2738

حرفشو زده دیگه 

میگه چرا پیگیری نکردین قبلا معده دردشو 

الانم پول نمیده فک میکنه تقصیر خونوادته ک زودتر دکتر نبردنت 

متنفرم از این جور ادما ک وظیفشون یادشون میره

بش بگو سکوت نکن پررو میشه

هر چیزی ک برام میخوای خدا صد برابرشو به خودت بده😎👻
حرفشو زده دیگه  میگه چرا پیگیری نکردین قبلا معده دردشو  الانم پول نمیده فک میکنه تقصیر خ ...

من از وقتی باهاش ازدواج کردم آنقدر استرس کشیدم همش معده دردم. قبلا موقع امتحان و ماه رمضونا گاهی اینطوری میشدم

من دوستمم همینجوری شد 

بیچاره مریض شد 

شوهرش گف مریض بودی قبل ازدواج درمان میکردی 

انگار دس خود ادمه مریضی 

بیشعوری تا چ حد اخه 

هر چیزی ک برام میخوای خدا صد برابرشو به خودت بده😎👻
2706