2733
2734

نخام زیاد خم راست بشم 

خودتون چی درست کردین

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماکارونی دمی کوکو ...ولی خدایی غذا پختن دیگه خم و راست شدن نداره 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
ماکارونی دمی کوکو ...ولی خدایی غذا پختن دیگه خم و راست شدن نداره 

برا من داره خونم کابینت نداره گازم تو حیاط خلوته

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2738
برا من داره خونم کابینت نداره گازم تو حیاط خلوته

یا خدا 

خیلی اذیت میشی 

من رو کاناپه دراز کشیدم دارم میمیرم 

تو چی میکشی 

منکه لیلی قصه هایت بودم چرا بال و پر لیلایت را چیدی متن  از خودم خطاب به شوهرم 
یا خدا  خیلی اذیت میشی  من رو کاناپه دراز کشیدم دارم میمیرم  تو چی میکشی

دیونه شدم سیاتیک دیسک کمرم دارم

عزیزم اگه خیلی اذیت میشی همون عدس پلو درست کن ظهر با ماست و سالاد بخورین

یا ماکارونی درست کن اینا دیگه ساده تریناس

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
عزیزم چرا باردار شدی 

خخخخخ تو برا چی باردار شدی 🤣🤣🤣🤣

2706