2410
2553
عنوان

بچها من لباس میخوام میترسم برم😭😭💔کروناااا ی لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم الان؟

سکوت کن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2456
حتنا باید پروو کنم من اخلاق بدی دارم😫

پس باید ریسک کنی اونم تو شلوغی بازار 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
الکل بردار  دوتا ماسک بزن  مغازه ای که خیلی شلوغه نرو  الان زمان خوبیه خلوته تا سا ...

آره صبح عالیه . ما باید یه رب تا ۴۰ دیقه تو راه باشیم تا برسیم قارن ساری . منم تا ۱۰ و نیم کلاس دارم...فک نکنم بخوایم بریم

دلبر ناب دلم 
2714
حق داری واقعا  دیگه مردم خسته شدن زندگی میخوان بیشتر از یک سال هیچکاری نمیشه کرد

اینجا چندتا انگلیسی هم دیده شده بیشتر میترسم خدایاکی تموم میشه خسته شدیم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
آره صبح عالیه . ما باید یه رب تا ۴۰ دیقه تو راه باشیم تا برسیم قارن ساری . منم تا ۱۰ و نیم کلاس دارم ...

به به... ساری؟؟ بهشت زندگی میکنی که♥️

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
من حتما باید پرو کنم اصلا تنها چیزی ک نمیتونم نتی بخرم لباس و کفشه ولی خب اتاق پرو الوده ترین مکانه& ...

دقیقاا منم حتما باید پرو کنم ببینم تو تنم فشنگه یا نه🥺🥺

اینجا چندتا انگلیسی هم دیده شده بیشتر میترسم خدایاکی تموم میشه خسته شدیم

پس خیلی مراقب باش بعد از ظهر برو زود بیا

دیگه خسته شدیم از کرونا اگه خیلیا رعایت میکردن الان همه نفس راحت میکشیدیم 

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
2706