2410
2553
عنوان

دوست دارم لاغر بشم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 26 پست

تو خونه پیاده روی کن 

منم دوقلوهام کوچیک بودن تو خونه میکردم 

مثل یه 8 انگلیسی راه برو 

نون برنج سیب زمینی کم 

شیرینی جات ممنوع 

وزنت هم زیاده به قدت 

حتما شروع کن 

تا تیر ماه یه عالم کم کردی نگران نباش 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم توی خونه راه برو،غذات رو کم کن،هر وقت احساس ضعف داشتی یه سیب کوچیک‌ بخور،به هر حال یه مقدار سختی داره،اما هر وقت تصمیمات جدی بود شروع کن،حتما پیاده روی که انجام میدید 30دقیقه بشه

آزمایش تیرویید و کم خونی بده و اگر لازم بود دارو میگیری که خودش کلی به لاغر شدنت کمک میکنه

خدایا شکرت💖
2456
روزه بگیرم چطوره تاثیری داره

بهتر از زیاد خوردن ولی خوب نیست 

آب نمیخوری 

قندت میاد پایین 

غروب هم شروع میکنی به زیاد خوردن 

چه کاریه روزه بگیری ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

اول ‌که باید حتما یه فعالیتی داشته بباشی برا افزایش متابولیسم هم دمنوش های گیاهی نیوشاعالیه خودم قبلا امتحان کردم نت سرچ کن به صورت بازاریابی به فروش میرسه شماره یکی از بازاریاباشو دارم اگه خواستی درخواست دوستی بده خصوصی بفرستم برات ازش مشاوره بگیری

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
2714
اخه بچه شیرمیدم 

زمان شیردهی اصلا رژیم سر خود نمیشه برو دکتر تغذیه رژیم شیردهی بگیر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori