1874
2019
عنوان

دوست دارم لاغر بشم چیکار کنم

258 بازدید | 25 پست

سلام خیلی چاق شدم چیکار کنم لاغر بشم  2تابچه کوچیک دارم نمیتونم پیاده روی هم برم میخام تا تیرماه وزنم کمتر بشه روشی پیشنهاد کنید

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

عزیزم حلقه و طناب معجزه میکنه 

بعدا؟؟بعدا وجود نداره... بعدا روز شب میشه..بعدا علاقه از بین میره.. بعدا آدمیزاد پیر میشه.. بعدا زندگی تموم میشه... بعدا شما میمونید و ی حسرت... 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
اخه دوتاشون هم بلد نیستم انجام بدم

دراز نشست هم عالیه گلم 

بعدا؟؟بعدا وجود نداره... بعدا روز شب میشه..بعدا علاقه از بین میره.. بعدا آدمیزاد پیر میشه.. بعدا زندگی تموم میشه... بعدا شما میمونید و ی حسرت... 

دراز نشست هر روز انجام بده یا برقص سعی کن شیرینی جات نخوری برنج و اینا رو کم کن

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد...جوانه شد..خوشبختی سراغ کسانی میره که بلدن بخندنシ رستوران و کافه که همه باهات میان یکی رو داشته باشید که باهم روی جدول بنشینید،قدم بزنید،رو پل هوایی بدویید،قهقهه بزنید،باهم یه چیزی رو سوژه کنید،و از همه مهم تر پیشش،خود واقعیتون باشید💛 ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل..رحمت به کسی که بعد هر ناله ما..اندازه صد کتاب توضیح نخواست@@ مرد من چقدر خوبه که تورو دارم فرشته من  یدونه پسردارم من قند و عسل دارم من یروز عصای دستمه خودم خبردارم من   
روزه بگیرم چطوره تاثیری داره

آره صد در صد... ولی به خودت فشار نیاری ی وقت 

از غذات کم کن....برنج هفته ای ۲ بار بخور 

فست فود، شیرینی ، نوشابه اصلاااااااا نخور 

توی خونه روزی نیم ساعت راه برو یا برقص

شب ها دیر شام نخور 

متعجب میشی وقتی به توانایی هایی که داری پی ببری، قادر به انجام کارهایی میشی که هرگز گمان نمیکردی روزی سراغشون بری..... غلط ننویسید چون ببینم کلمه ای اشتباه نوشته شده ، صحیحش را براتون مینویسم پس ناراحت نشید.

تو خونه پیاده روی کن 

منم دوقلوهام کوچیک بودن تو خونه میکردم 

مثل یه 8 انگلیسی راه برو 

نون برنج سیب زمینی کم 

شیرینی جات ممنوع 

وزنت هم زیاده به قدت 

حتما شروع کن 

تا تیر ماه یه عالم کم کردی نگران نباش 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

عزیزم توی خونه راه برو،غذات رو کم کن،هر وقت احساس ضعف داشتی یه سیب کوچیک‌ بخور،به هر حال یه مقدار سختی داره،اما هر وقت تصمیمات جدی بود شروع کن،حتما پیاده روی که انجام میدید 30دقیقه بشه

آزمایش تیرویید و کم خونی بده و اگر لازم بود دارو میگیری که خودش کلی به لاغر شدنت کمک میکنه

خدایا شکرت💖
روزه بگیرم چطوره تاثیری داره

بهتر از زیاد خوردن ولی خوب نیست 

آب نمیخوری 

قندت میاد پایین 

غروب هم شروع میکنی به زیاد خوردن 

چه کاریه روزه بگیری ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
1718