2737
2734
خانواده شوهر کلا جنن دیگه🤣

الان یکی میاد میگه عزیزم آیا دوست داری روزی زن پسرت هم بتو بگوید جن؟🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ندیدم و الهی هیچوقت نبینم چون ردزی که ببینم روز اخر زندگیمه همونجا سکته میکنم و میمیرم

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731
مث یه سایه یه لحظه دیدم بعد غیب شد

منم تجربه شما رو داشتم

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

همیشه تاپیک ترسناک ها شب بود چی شده همه شده این وقت صبح..‌‌‌نگید بابا شوهرامون رفتن سرکار میترسیم😢😂😂

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
واقعااااا؟؟؟؟

شوخی میکنم بابا

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔
2738
الان یکی میاد میگه عزیزم آیا دوست داری روزی زن پسرت هم بتو بگوید جن؟🤣

اونایی که اینو میگن یا هنوز مجردن جن ندیدن

یا خانواده شوهرشون محترمن🤣

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
یعنی چی

شوخی

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔
نه ندیدم و الهی هیچوقت نبینم چون ردزی که ببینم روز اخر زندگیمه همونجا سکته میکنم و میمیرم

واای اره منم اصن من یه چیز کوچیک میشه سکته میزنم چه برسه این دیگه که واقعا همون جا درجا قلبم از کار میفته

2706