1874
2019

اره

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... دیگه میرم کلافه و داغون نباش...فراموشت میکنم آروم یواش...💔

اره دوس پسر قبلیم 

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔
2032

😥تاپیکم

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘
چییی جوری؟

نه اخلاق داشت نه قیافه والا 😂😂

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔
چطوزی بود

مث یه سایه

یه لحظه دیدم بعد غیب شد

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... دیگه میرم کلافه و داغون نباش...فراموشت میکنم آروم یواش...💔
اره دوس پسر قبلیم 

واقعااااا؟؟؟؟

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

نه ندیدم و الهی هیچوقت نبینم چون ردزی که ببینم روز اخر زندگیمه همونجا سکته میکنم و میمیرم

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
مث یه سایه یه لحظه دیدم بعد غیب شد

منم تجربه شما رو داشتم

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
1718