2703
2553
عنوان

خانمای عزیز که تاپیک چشم سوم بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 25 پست
عزیزم من چطوری در مورد شما نظر بدم انقدر ساده نباش گلم

آخه اونجا نظرتو خوندم جالب بود بنظرم

البته خیلی هم ترسیدم دیگه نخوندم بقیشو

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه اونجا نظرتو خوندم جالب بود بنظرم البته خیلی هم ترسیدم دیگه نخوندم بقیشو

من فقط خیلی مطالعه میکنم از هیچم نمیترسم دختر باید زرنگ باشه چرا از خشم خدا میتزسم

تو خیلی باارزشی

عزیزم میشه جواب منو بدی

هیچوقت قوی نمیشوی تا زمانی ک قوی بودن و قوی ماندن تنها انتخابت باشه🙂متاهل ❤💍دوستام بهم میگن بهترین مشاوره بد اخلاق دنیا 😐تجربه نشون داده تو هر طور باشی مردم طور دیگه ای فکر میکنند ؛پس خودت باش دنيا "اصالت" را ستایش میکند!🙂❤
2456

خوب کردی زود آف شدی 😉

آره اون پسره که فک کنم کلللی درخواست دوستی واسش اوند و بارشو بست 😅😅 دیگه اون وسط بیخیال پریش شد 😂😂

ولی بنده خدا یکی از این خانومای شرکت کننده تو بحثو تا آخر شب تگ میکردن، بیچاره خیلی اذیت شد، میترسید لغو کاربری بشه.

تا ساعت ۲ صبح شد، یکم آبا از آسیاب افتاد. و باهم یکم حرفیدیم و در لحظه پستامونو میترکوندیم، باز داستان نشه😅 ظرفبتش نیس اينجا 

آنکه را اسرار حق آموختند.... 😊😉

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
2714

ببخشید خانم نیستم ولی برای چیزی که گفتید باید بهتون بگم در این مورد نمیتونید با اطمینان چنین چیزی را بگید من خودم تجربشا داشتم و به نظرم بسیار انتزاعی و پیش پا افتاده است و در نظرم اهمیتی نداره ولی امکان اینکه کسی قدرت روحی داشته باشه هست

ببخشید خانم نیستم ولی برای چیزی که گفتید باید بهتون بگم در این مورد نمیتونید با اطمینان چنین چیزی را ...

من چیزی نگفتم فقط اون پسرو دست اتداختم باحتزام بای

تو خیلی باارزشی
من چیزی نگفتم فقط اون پسرو دست اتداختم باحتزام بای

گفتی از مادربزرگت یچیزایی یاد گرفتی ،دروغ بود؟

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...