2726

سلام به همه‌ی کنکوری های عزیز😇

من سیروان جلالی هستم دلنشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مدیر گروه مشاوره capa

می دونم که امسال بخاطر عیر حضوری بودن آزمون و مجازس بودن مدارس واقعا از لحاظ روحی افت کردین

و شاید الان هم دیگه قطع امید کردین که این ۴ ماه فایده نداره

اما نه و واقعا این ۴ چندین برابر تاثیر گذار تره

من سال سوم قبول شد ،سال سوم من از ۱۵ بهمن تا ۱۲ اردیبهشت بخاطر یک مشکل پس لرزه که مربوط به ۲ سال قبل بود نخوندم و ۱۲ اردیبهشت کم کم خبر تعویق کنکور به گوش میرسید

منم که مطمن شدم قسم خوردم تا این ۳_۴ ماه رو عالی بخونم و واقعا شب و روز با یک برنامه منظم شروع کردم به خوندن و ازمون های ۴ سال قلم چی که ۶۴ تا بود رو کامل زدم و روز قبل کنکور به مادرم گفتم که این مدت اینقدر عالی خوندم که مطمنم امسال از نتیجه م راضی هستم و حسرتی ندارم

آره دوست خوبم تو هم اگر بکوب از الان شروع کنی دیگه حسرت نداری و این ۴ ماه فرصت کافی واسه قبولیت هست اینو مطمن باش

گروه مشاوره capa واسه این ۴ ماه براتون کلی برنامه داره تا نهایت استفاده رو بکنید

🔍۱:سطح بندی توسط خودم و مشاورتون

📕۲:برنامه ریزی کاملا شخصی و متناسب با زمان و پایه تون

📑۳:گزارش کار شبانه

📳۴:تلفن هفتگی مشاور و روانشناس

👩🏻‍⚕️۵:تمامی مشاوران دانشحو پزشکی،دندون پزشکی و داروسازی هستن و همگی رتبه های زیر ۱۰۰۰ میباشند

🛃۶:ربات رفع اشکال 

جهت رزرو مشاوره در تلگرام

capa_group

آیدی پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

capa_moshavereh_group

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اگه هرروز اینجا دنبال امید میگردی که نه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
والا اگه هرروز اینجا دنبال امید میگردی که نه 

کاش متن رو میخوندین حداقل

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
کاش متن رو میخوندین حداقل

نه والا اول صبح حال خودمم ندارم خوب نیستم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
دانش آموز نیستم اومدم که امید بدم 😇

نخوندم متن رو

اول بخون بعد پستت رو ثبت کن عزیز

هعی .......

نه والا اول صبح حال خودمم ندارم خوب نیستم 

پس ترجیحا بدون خواندن، تایپ نکنین

ان شاء الله هم حالتون خوب بشه

روزتون خوش

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706