1874
2019

سلام به همه‌ی کنکوری های عزیز😇

من سیروان جلالی هستم دلنشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مدیر گروه مشاوره capa

می دونم که امسال بخاطر عیر حضوری بودن آزمون و مجازس بودن مدارس واقعا از لحاظ روحی افت کردین

و شاید الان هم دیگه قطع امید کردین که این ۴ ماه فایده نداره

اما نه و واقعا این ۴ چندین برابر تاثیر گذار تره

من سال سوم قبول شد ،سال سوم من از ۱۵ بهمن تا ۱۲ اردیبهشت بخاطر یک مشکل پس لرزه که مربوط به ۲ سال قبل بود نخوندم و ۱۲ اردیبهشت کم کم خبر تعویق کنکور به گوش میرسید

منم که مطمن شدم قسم خوردم تا این ۳_۴ ماه رو عالی بخونم و واقعا شب و روز با یک برنامه منظم شروع کردم به خوندن و ازمون های ۴ سال قلم چی که ۶۴ تا بود رو کامل زدم و روز قبل کنکور به مادرم گفتم که این مدت اینقدر عالی خوندم که مطمنم امسال از نتیجه م راضی هستم و حسرتی ندارم

آره دوست خوبم تو هم اگر بکوب از الان شروع کنی دیگه حسرت نداری و این ۴ ماه فرصت کافی واسه قبولیت هست اینو مطمن باش

گروه مشاوره capa واسه این ۴ ماه براتون کلی برنامه داره تا نهایت استفاده رو بکنید

🔍۱:سطح بندی توسط خودم و مشاورتون

📕۲:برنامه ریزی کاملا شخصی و متناسب با زمان و پایه تون

📑۳:گزارش کار شبانه

📳۴:تلفن هفتگی مشاور و روانشناس

👩🏻‍⚕️۵:تمامی مشاوران دانشحو پزشکی،دندون پزشکی و داروسازی هستن و همگی رتبه های زیر ۱۰۰۰ میباشند

🛃۶:ربات رفع اشکال 

جهت رزرو مشاوره در تلگرام

capa_group

آیدی پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

capa_moshavereh_group

طولانی بود خلاصه کن کنجکاو شدم بدونم

یاد گرفتم ازهمه دورم آتو جمع کنم تبدیل به اسلحه کنم ...درددلارو بشنومو وقت دعوا همون درددلاشونو مسخره کنم😏...تعجب نکن اخه فهمیدم خوب بودن من بازتاب نداره 🙃

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2032
خلاصه این که هر وقت که شروع گنی دیر نیست خصوصا این ۴ ماه مونده واسه شروع عالیه👌

اهان بله انشاالله موفق باشن همه

یاد گرفتم ازهمه دورم آتو جمع کنم تبدیل به اسلحه کنم ...درددلارو بشنومو وقت دعوا همون درددلاشونو مسخره کنم😏...تعجب نکن اخه فهمیدم خوب بودن من بازتاب نداره 🙃
نه والا اول صبح حال خودمم ندارم خوب نیستم 

پس ترجیحا بدون خواندن، تایپ نکنین

ان شاء الله هم حالتون خوب بشه

روزتون خوش

عاشقی همیشه رسیدن به معشوق نیست ........ گاهی باید عاشق شد ، تا از عشق گذشت !! 😊💔
قیمت؟ من دهمم از استرس دارم میمیرم    

دهم که عالیه واسه شروع و اگر واقعا اصولی و طبق برنامه جلو بری میتونی به رتب های خوب فکر کنی

طرح نقره ای ۱۱۰ 

طرح طلایی ۱۸۰

طرح وی آی پی ۳۰۰

دهم که عالیه واسه شروع و اگر واقعا اصولی و طبق برنامه جلو بری میتونی به رتب های خوب فکر کنی طرح نقر ...

چی هستن؟ گفتم ک من ی بیسواد ب تمام عیارم

بهترین انتقام در اوج بودنه اونقدر پیشرفت کن ک حسرتی بشی برای اونی ک ترکت کرده...
1718