2737
2734

و شوهرتون هم باشون همکاری میکنه 

چکار میکنید 

دارم از حرص میترکم 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

هيچي ميگم اگر بعدا پدرتونو در نياوردم😁

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی میزارم حمالیشو بکنه چرا من حرص بزنم ک.. ل...

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

کلا دیدن سوءاستفاده و زرنگ‌بازی رو اعصابه

ولی یه چیزیو صادقانه میگم از رابطه‌ی شوهر و خونواده‌ش خودمو کللللا کنار کشیدم از همون اول

فقط وقتی خودشون بخوان هستم (کمک یا پادرمیانی...)

یه اپسیلن فایده نداره که کلا ضرر و دردسر و دلخوریه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
هيچي ميگم اگر بعدا پدرتونو در نياوردم😁

چطوری درمیارین حالا 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
کلا دیدن سوءاستفاده و زرنگ‌بازی رو اعصابه ولی یه چیزیو صادقانه میگم از رابطه‌ی شوهر و خونواده‌ش خود ...

حتی اگه سو استفاده کنن

چطوری درمیارین حالا 

در آينده 

فعلا كاري نميكنم

جاريم سه تا بچه داره شوهرش انقدر خرج بچه هاش ميكنه به ننه باباي خودش نميتونه بده، از اون ياد گرفتم

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
دلش حمالی میخواد انجام بده.به من چه

منم اينو ميگم تو دلم و ميگم حماله ديگه 

من بهش گير نميدم ارزشش رو ندارن اخرم دنبال همونا رو ميگيره ديگه