2410
2553
عنوان

کسی تا حالا شهر فرش رفته

124 بازدید | 14 پست

سلام میخام واسه عید یه فرش بخرم بعد این تبلیغ شهر فرشو میبینم میگم بریم از اونجا بخریم بعد شوهرم میگه ساده ایی مگه میشه الان بریم بخریم از تا بستون قسط بدیم بری اونجا ضامن میخان هزار جور شرایط میذارن 

حالا میخام بودنم کسی رفته شهر فرش از شرایطش خبر دارین 

من رفتم اَ فرشاش خوشم نیومد 

البته شاید سلیقه ها فرق کنه! 

ب خاطر شرایط اقساطی هم رو فرش خیلی کشیدن

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینجوریش رو نمیدونم...ولی من واسه خرید فرش جهازم ۲ بار رفتم شهر فرش و واقعا منصرف شدم....قیمت هاشون نسبت به کیفیت هاشون بالاس....

من همه جا رفتم آخر سر هم رفتم از کاشان خود کارخونه خریدم...البته ۳ سال پیش

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2714
من رفتم اَ فرشاش خوشم نیومد  البته شاید سلیقه ها فرق کنه!  ب خاطر شرایط اقساطی هم رو فرش ...

آره منم میگم

اون موقع میگفتن هرجا ارزون تر پیدا کردی فاکتور بیار پولت رو پس بدیم...‌‌ولی همون سرای ابریشم کیفیت و قیمتش از شهر فرش بهتر بود

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بله عزیزم من از اونجا خرید کردم این طرحشون ک قسطیه نقد بخری یه چیزی کم میکنن قسطی میاد روش. بعدم برو خیابون امیری قیمتاش یکیه ولی فرشاش قشنگتر 

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
2706