2703
2553

تاپیک اخرم لدفن

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

بابا ول کن دیگه اه 

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

خواستم برم بخونم که نوشته بودی باردارا نیان.بازم ممنون که اینجور نوشتی چنددقیقه پیش یه تاپیک خوندم خیلی ترسیدم زنگـزدم شوهرم گفتم برگرد خونه من میترسم

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا ول کن دیگه اه 

من کمک خاستم میتونید نیاید دوست عزیز....

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
2720
خواستم برم بخونم که نوشته بودی باردارا نیان.بازم ممنون که اینجور نوشتی چنددقیقه پیش یه تاپیک خوندم خ ...

خاهش دوستم نترسیدآروم باشید ممنون ک نیومدی

من کمک خاستم میتونید نیاید دوست عزیز....

نظرتون محترمه❤️

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2714
خوندمش،خب

نمیدونم چرا درگیر ی حسی شدم.....میخام بدونم بقیه مث من هستن یاباید ی کاری کنم

من از وقتی که خونه همسایه طبقه اولیمون رو دزد زد و همستیه بغلی ام آدم بدی اومد هر شب همینه کارم.....

همش حس میکنم صدا در میاد یه وقت ها ده باررشوهرم رو بیدار میکنم بره در رو چک کنه....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
چه حسی

انگار میخان درگیردنیای خودشون کنن ایناکارا واقعا اذیت کردنه...حتی سرنمازهم میاد هرگوشه می ایسته من سنگینی نگاه حس میکنم حتی