2733
2734
عنوان

فک کنم دوباره کرونا گرفتم ...اینبار میشم مضحکه خنده بقیه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 36 پست
ایشالا که اینطور باشه  ممنون عزیزم  بخدا انقدر دفعه قبل اذیت شدم که الان اسم کرونا میاد ...

به نظرم واسه ظهر یه غذای ساده ولی مقوی بپز

مثل آبگوشت که نخود زیاد پاش وایسی

حبوبات هم نریز توش

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
نه دیگه  نیاز به 100 کیلو نیست والا من 4 تا مرغ پاک کردم و شیستم و بسته بندی کردم و ظرف شستم ح ...

اره والاعزیزم بعد من گفتم کارای دیگه هم داشتم که طول کشید انجامش حالا سوال من اصلا چی بوده بقیه چی جواب میدن و فکر میکنن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفت ساعت خیلی زیاده مگ ادم چقد توان داره اخه😒

شاید مثل من اسلوموشن و وسواسی انجام میده🥴🥴

به شوهرم میگم هر تیکه مرغ که میخوری قسمتی از عمر من پاش رفته😂

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2731
کرونا نیست منم وقتی بیش از حد توانم کار میکنم بدنم همین علایم رو میده 

واقعا راست میگی توروخدا؟؟؟

اره خدایی خیلی بیشتر از توانم کار کردم پریود هم بودم دل درد و کمردرد داشتم دیگه تا به همه چی برسم اخر شب دولا دولا راه میرفتم و میلرزیدم فقط

مگه مریض شدن دست خود آدمه که اطرافیان مسخره میکنن انشالله که چیزی نیست حتی اگه بود واطرافیان چیزی گفتن بگو من اگه کاری کردم واسه حفظ سلامتیم بوده حال‌ام اگه گرفتار شدم حتما کم کاری اطرافیان که با وجود ناقل بودن بازم تو شهر میلولن تا نفهم بودنشون جار بزننن

آرزومه خونم تکمیل بشه برم داخلش فرشام پهن کنم وسیله های بنجلمم بچینم بعد خودم وسط خونه ولووو شم هرکی زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 🥰🥰🥰منو خدا دقیقه نود درست کرد اینم داشت در کارگاه می‌بست بره دیگه یه تیکه گل آمد زیر پاش همینجوری یه چی سر هم کرد گذاشت تو کوره نه پولی نه قشنگی نه اندام نه شانس نه کوفت نه زهر مار هیچی صبم در کوره باز کرد دید خیلی چیا کم دارما گفت بذار بره مردم ببینن بخندن دلشون شاد بشه دیگه  شوتم کرد رو زمین حالام اینجا تک تنها هیشکی محل سگ بهم نمیده هر چی خودش صدا میزنم انگار نه انگار شما پولی مالی قشنگی اضافه نداری بهم بدی حیرونم ناموسا🦙🦙😯😯😯

بخاطر کار زیادی که کردی اینجوری شدی

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2738
واقعا راست میگی توروخدا؟؟؟ اره خدایی خیلی بیشتر از توانم کار کردم پریود هم بودم دل درد و کمردرد داش ...

آره والا راست میگم از وقتی کرونا اومده من چند بار اینطوری شدم امروز و استراحت کن البته شاید قبلا هم میشدم ولی کرونا حساسمون کرده

من وقتی انقدر کار میکنم بدترم میشم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
مگه مریض شدن دست خود آدمه که اطرافیان مسخره میکنن انشالله که چیزی نیست حتی اگه بود واطرافیان چیزی گف ...

چی بگم که ی سری ادما فقط دنبال زخم زبون زدنن من تا سرحد توانم رعایت میکنم ولی اتفاقه دسته ادم نیست که ی دفعه میبینی کسی ناقله و تو دیگه کاری نمیتونی بکنی 

آره والا راست میگم از وقتی کرونا اومده من چند بار اینطوری شدم امروز و استراحت کن البته شاید قبلا هم ...

میدونی از خود کرونا نمیترسم ادم بالاخره با نزدیکای خودش درارتباطه از ناقل بودن و منتقل کردن میترسم

2706