2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه این موضوع بعد مدتی یادت میره ک کسی تورو پسند نکرده بود. برای خودمم پیش اومده. همونطور ک ما خیلیارو رد میکنیم پسرا هم قرار نیست همه مارو بپسندن .

انشالله ادم خوبی سرراهت بیاد.الکی با این فکر خودتو اذیت نکن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
تاپیک قبلتو خوندم فک نکنم اعتماد بنفست پایین باشه😕

یه تکون نقلی خورده از سقف اومده یه وجب زیر سقف🥴

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

تاپیک قبلتو خوندم

زیادی از خود راضی هستی ، کلی از خوشگلی خودت تعریف کردی، درصورتی که همه آدما از کسی خوششون میاد که زیبایی خودشو جار نزنه، بخاطر همین غرورت هم پسره خوشش نیومده

توقع نداشته باش همه قبولت کنن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2738
تاپیک قبلتو خوندم زیادی از خود راضی هستی ، کلی از خوشگلی خودت تعریف کردی، درصورتی که همه آدما از کس ...

بلعکس من هیچ وقت از خوشگلیم نمیگفتم. و اصلا هم فکر نمیکردم که قشنگم.

واطرافیان و غریبه ها میگفتن . من متوجه این موصوع نبودم.

وچون همه اقوام مادرم ظاهرشون خوب بود.

و من هیچ وقت متوجه برتری نبودم.

بلعکس من هیچ وقت از خوشگلیم نمیگفتم. و اصلا هم فکر نمیکردم که قشنگم. واطرافیان و غریبه ها میگفتن ...

توی همون تاپیک قبلت کلی گفتی من خیلی زیبام و هما دنبالمن و.......

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی