2726
عنوان

نصف شب😥😥باردارآ نیاید💀👻

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 76 پست
چرا اینجوری شدی واقعا نمیدونی؟؟؟

ن اصن نمیفهمم چرااینجوری شدم اصل ازوقتی ک نامزد کردم اینجوری شدم وقتی بچم مرد بدتربدترشد

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس
حرز امام جواد تاثیر زیادی داره بزار جایی ک همیشه همراهت باشه مثلا بزار تو قاب گوشیت  شب ک میخو ...

درخاستموقبول کن بات کاردارم 

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درخاستموقبول کن بات کاردارم 

اوکیه

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا
2728
یکی منو لایک کنه 

چیزی نی ک لایک کنم همه روگفتم

تواتاقمم دراتاقمم باز خونوادم نزدیکم میخابن

من خوندم همه رو،احساس میکنم عذاب وجدان داری برا اون مسئله،به فکرت میدون نده،بیشتر زاییده احساسات خودته

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من خوندم همه رو،احساس میکنم عذاب وجدان داری برا اون مسئله،به فکرت میدون نده،بیشتر زاییده احساسات خود ...

ن این درزدنا جدیدن پیش میاد

من با اینکه مث چییییی میترسم اما همه تاپیک ترسناکا رو میام😐  خب خب ادامه بدین

من وبااینا شبا تنهام

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
یاخدا یجوری گم و گورش کن یکی دیگه واسش بخر الان که گفتی منم ترسیدم

🥺منو بوگووو

میخوایم شام بخوریم همش بهش نگاه میکنم تو تاریکی مثل یه سایه سیاه اون بالا نشسته 

میخوای وارد اتاق شی دقیق روبروته

پلکاشم کنده شده چشماش گود شده دیگه خودت تصور کن

كم خوني نداري؟

ن ندارم چ ربطی داش😥

2706