2726

هفته ششم بارداری ام از قبل حاملگی قرص اسید فولیک نخوردم دیروز به تجویز پزشکم اسید فولیک ۱ و ویتامین برام تجویزکرد از دیروز خوردم از دیشب معدم تو شکمم یجوریه الانم معدم درد میکنه انگار حالت بی حالی بهم دست میده نمیدونم عوارض قرصاس یا حالت بارداریه چیکارکنم کسی بوده اینجوری باشه

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕

اسید فولیک اکثرا نمیسازه کاش یدوفولیک به جاش بگیری

ولی خب به خاطر بارداری هم هست از این تهوع هورمونات بالاتره و تهوع و کلا حال خراب شروع میشه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسید فولیک اکثرا نمیسازه کاش یدوفولیک به جاش بگیری ولی خب به خاطر بارداری هم هست از این تهوع هورمون ...

یعنی یدفولیک بهتره اخه احتمال میدم مشکل تیروئیدداشته باشم ازمایش کلی دادم جوابش ۲۵میاد 

یعنی یدفولیک بهتره اخه احتمال میدم مشکل تیروئیدداشته باشم ازمایش کلی دادم جوابش ۲۵میاد

یدو به من که بهتره میسازه 

اها پس تحمل کن تا جواب ازمایشت بیاد

یا فعلا یه ورق خارجی بگیر ببین جطوره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
خارجیشون بهتره؟

من قرص اهن ایرانی خوردم دلم آشوب شد الان خارجیشو میخورم انگار نه انگار قرصی خوردم یا ویتامین ب ایرانی گرفتم اصلا تاثیر نداشت بازم خسته و‌کسل بودم خارجیشو گرفتم ساعت ۶ بیدار و‌سرحال 😁😁

یدو به من که بهتره میسازه  اها پس تحمل کن تا جواب ازمایشت بیاد یا فعلا یه ورق خارجی بگیر ببین ...

خارجی اسیدفولیک ۱بگیرم؟

من قرص اهن ایرانی خوردم دلم آشوب شد الان خارجیشو میخورم انگار نه انگار قرصی خوردم یا ویتامین ب ایران ...

پس خارجی میگیرم ،کاش ضرری واسه نی نی م نداشته باشه نگران اینم

منم تیرویید کمـکار توبارداری گرفتم.لب مرزه البته قرص تیرویید دارم مصرف میکنم مگه مشکلی داره اسیدفوایک یا مولتی ویتامین وکلسیم و...خورد وقتی تیرویید داشت؟

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌
2706