2737
2734

الان سرکارن اینجا نیستن که

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
[QUOTE=179355323]جان [/سلام گلم شما نیروی رسمی هستید؟

ن عزیزم من الان پیمانی ام  چون تازه رفتم گفتن چن سال بعد رسمی میشیم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
جان

عزیزان راستش متاسفانه من خیلی همیشه ملاحظه طرف مقابل میکنم ناراحت نشه و این خیلی بده.

من 16 سال هست دارم کار میکنم اولش که استخدام شدم با فوق دیپلم رسته فرهنگی بودم. الان چهارساله لیسانس مالی گرفتم . سه ساله مرتب درخواست میدم واسه اعمال مدرکم و تغییر ردیفم ولی میگن تا ابلاغ واسه بخش مالی نداشته باشی ما مدرکتو اعمال نمیکنیم. دو هفته قبل رفتم مجدد به رئیسم درخواست دادم گفتم یه ابلاغ سوری برام بزنید گفت ن من این کار نمیکنم.

نمیدونم چیکار کنم برم پیشش بگم نامه مدرکم امضا کنید و ابلاغ بزنید اگه اینکار نمیکنید من برم یه واحد دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالتو نگفتی من می رم

عزیزان راستش متاسفانه من خیلی همیشه ملاحظه طرف مقابل میکنم ناراحت نشه و این خیلی بده.

من 16 سال هست دارم کار میکنم اولش که استخدام شدم با فوق دیپلم رسته فرهنگی بودم. الان چهارساله لیسانس مالی گرفتم . سه ساله مرتب درخواست میدم واسه اعمال مدرکم و تغییر ردیفم ولی میگن تا ابلاغ واسه بخش مالی نداشته باشی ما مدرکتو اعمال نمیکنیم. دو هفته قبل رفتم مجدد به رئیسم درخواست دادم گفتم یه ابلاغ سوری برام بزنید گفت ن من این کار نمیکنم.

نمیدونم چیکار کنم برم پیشش بگم نامه مدرکم امضا کنید و ابلاغ بزنید اگه اینکار نمیکنید من برم یه واحد دیگه؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و احترام  آقا هستم  در خدمتم

راستش متاسفانه من خیلی همیشه ملاحظه طرف مقابل میکنم ناراحت نشه و این خیلی بده.

نمیدونم چیکار کنم برم پیشش بگم نامه مدرکم امضا کنید و ابلاغ بزنید اگه اینکار نمیکنید من برم یه واحد دیگه؟؟؟؟؟؟؟

2706