2726
عنوان

چیزی که پسرم تو خواب بهم گفت

825 بازدید | 18 پست

من همیشه تو همه جا از رفتارای پسرم می ترسم و یه جورایی کاراش عجیب و غیرعادی هستن با اینکه الان تقریبا بزرگ شده باز همین حسو دارم حتی نسبت به بقبه همسن و سالاش که مقایسه می کنم میبینم دوستاش همه بزرگ و عاقلن اما پسر من هنوز غیرقابل اعتماد و عجیب و غریب.تو خواب دوباره از همون رفتارای عجیب داشت. یکی از رفتارای عجیبش اینکه تو وقتی تو کوچه خیابون داریم باهم میریم یهو قهر می کنه و پامیذاره به فرار ‌.و من باید دنبالش بدوم.با اینکه پاهاش یکمی مشکل دارن همیشه برام عجیبه چطوری می تونه انقد بدوه. الان تو خواب بهم گفت من با جنها سروکار دارم و تو خواب داشت میدوید و از دست من فرار می کرد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم اطرافیان زیاد درباره این چیزا پیشش حرف زدن و تحت تاثیر اونا این حرکات و کارا رو انجام میده ک خودی نشون بده....شما ی مدت بی توجهی کن شاید درس شه

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥

بسم الله🥴 

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

خخخخ یه مدت کاملا بیخیالش شو میخواد جلب توجه کنه تو خیابون میدوعه بره؟ خب بزار بره شما ندو دنبالش خودش برمیگرده به کاراش عکس العمل نشون نده هیچیم نیست خیالت تخت فقط بیش از حد کنجکاو و بازیگوشه 

چندسالشه دوست خیالی چیزی نداره شایدم تو خواب دیدی پیش روانشناس پسرت رو ببر

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خب نوجوون بودنش کارو سخت میکنه 🤔

حتما پیش روانشناس و مشاور ببرش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706