2703
2553
عنوان

با مادرم خانه‌های مردم رو نظافت می‌کردیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بقیه ندارع؟

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
2714

آدمای توهمات هم توهمی هستن

ده تا بچه از یه مرد معتاد لاابالی🥴

چندشم شد همون دو خط اول، نگاه کردم دیدم باز توهمات یه توهمی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

امضات💔

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

خوب نوشتی اما اگه علاقه به داستان نویسی داری دنبال موضوع جدید و جالب بگرد این خیلی تکراریه 🌻

گر چه چون سرو تماشاگه اهل نظرم   از جهان جز گره دل ثمری نیست مرا 
آدمای توهمات هم توهمی هستن ده تا بچه از یه مرد معتاد لاابالی🥴 چندشم شد همون دو خط اول، نگاه کردم ...

عزیزم داستانه دیگه نگف که سرنوشتمه شما دوس داری نخون اسی بقیه شو بذار

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
آدمای توهمات هم توهمی هستن ده تا بچه از یه مرد معتاد لاابالی🥴 چندشم شد همون دو خط اول، نگاه کردم ...

خیلی دوس داشتی واقعی باشه و من کارتون خواب باشم نه؟ جووون

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
خوب نوشتی اما اگه علاقه به داستان نویسی داری دنبال موضوع جدید و جالب بگرد این خیلی تکراریه 🌻

قبلا پاستیل و سهراب مینوشتم استقبال نشد. ده سال فلش بک زدم به عقب تر

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
2706