2733
2734
عنوان

کسایی که مذهبی هستین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 35 پست
در نینی  سایت باید به همه چی مشکوک لود

آره البته👌👌

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الان خداروشکر تو هر تخصصی خانم متبحر داریم، نیازی نیست پیش مرد بریم. مگه ضرورت باشه. حکم مراج ...

خب دکتر محرمه دیگه. چرا با بقال مقایسه می‌کنید؟

البته حد و حدود داره. مثلا شما میری دکتر متخصص گوش و حلق و بینی. میخواد گوشت رو معاینه کنه محرمه. اشکالی نداره.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
پزشک محرمه عزیزان. فرقی نمیکنه گوش رو معاینه کنه یا جایی دیگه. خواهش میکنم جهل رو قاطی مذهبتون نکنید ...

👌👌دقیقاااا

دوست دارم بدونم کی اولین بار گفته پزشک محرمه.اصلا هم محرم نیس اگر دکتر خانوم باشه.واسه سونوی باداری یه بار مجبور شدم برم آقا،اصلا مراعات نمیکنن،باید حداقل تماس رو با بدن خانم داشته باشه در حالیکه حتی دستکش هم نداشت،دیگه مطمئنم دکتر همه جا محرم نیس.بسته به شرایط داره

با افتخار ایرانی و مسلمانم.
2738
دوست دارم بدونم کی اولین بار گفته پزشک محرمه.اصلا هم محرم نیس اگر دکتر خانوم باشه.واسه سونوی باداری ...

احتمالا اون شناخته شده ها و با وجداناشون اصلا قصد و نیت بدی ندارن

دوست دارم بدونم کی اولین بار گفته پزشک محرمه.اصلا هم محرم نیس اگر دکتر خانوم باشه.واسه سونوی باداری ...

ببخشید ولی پزشکا دنبال محرم و نامحرم نیستن. =)))) 

دنبال ابنن ببینن شما مشکلت چیه و رفعش کنن. 

البته دکترا هم، مثل بقیه‌ی آدمای دیگه میتونن آدم هرز هم داشته باشن. که البته من شخصا هنوز مواجه نشدم باهاشون.☺️ 

این مورد از نظر شرعی مشخص هست دنبال اینکه بقیه چیکار میکنن نباشید ماها خیلی اوقات خودمون رو مذهبی میدونیم ولی یه جاهایی برا خودمون فتوا هم صادر میکنیم

خـــــدایا… یادم بده آنقدر مشغول عیب‌های خودم باشم که عیب های دیگران را نبینم یادم بده اگر کسی را بد دیدم قضاوتش نکنم، درکش کنم… یادم بده بدی دیدم “ببخشم” ولی بدی نکنم! چرا که نمیدانم بخشیده میشوم یا نه… یادم بده اگر دلم شکست نفرین نکنم، دعا کنم، نتوانستم سکوت کنم… یادم بده اگر سخت بگیرم “سخت میبینم"… یادم بده به قضاوت کسی ننشینم چرا که در تاریکی همه شبیه هم هستیم…
ببخشید ولی پزشکا دنبال محرم و نامحرم نیستن. =))))  دنبال ابنن ببینن شما مشکلت چیه و رفعش کنن.& ...

👌👌👌👌

2706