1874
2019
2032

خونه مادرشوهرم از لای دیوار صدا موش میومد فردائیش از داخل لوله ی هود اومد داخل خونه، شماهم فقط مراقب باش راه پیدا نکنه بیاد داخل خونه، مثلا از لوله ی هود لوله بخاری، لوله آبگرمکن و اینا

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد
نه نداره.  كنار خونمون زمين خاليه. ما هم طبقه اوليم

يه نفر رو بياريد ببينيد چيه 

ما و آپارتمان بغلي مون يه فاصله حدود بيست سانت داشتيم ،كبوترا اومده بودن تو اون فاصلهه لونه ساخته بودن و هي خش خش ميكردن خيلي رو اعصاب بود

يه نفر رو بياريد ببينيد چيه  ما و آپارتمان بغلي مون يه فاصله حدود بيست سانت داشتيم ،كبوترا اوم ...

نه اينو مطمئنم موشه. يكي دو بار هم توي زيرزمين موش ديديم.  كنار خونمون زمين خاليه

برای ما هم همینطوره چند روزه سر و صدا میاد یادمه قبلا که تازه اینجا رو ساخته بودیم از سوراخ شومینه یه کم بغل دیوار باز بود اومده بود داخل منم یه سفره هفت سین انداخته بودم رو زمین هی می دیدم سمنو  کم شده یه روز که داشتم تی وی میدیم دیدم یه چیزی طوسی از گوشه دیوار رفت سمت هفت سین بعد نگاه کردم دیدم عه موشه😅  تا ۵ دقیقه شوک بودم پریدم رو مبل بعد به خودم گفتم اگه بره تو وسایلام چی اونوقت نمیشه پیداش کنم ،خلاصه یه جاروی دسته بلند برداشتم و زدم رو سرش ولی باز دوباره رفت تو سوراخه ،بعدش یه پارچه کردم تو دیوار زنگ زدم به بابام بابام اومد خونمون اونجا رو کلا مسدود کرد، ولی هر از گاهی صدا میاد از دیوار .

🎵maybe we could be a symphony 🎵
1718