2410
2553
عنوان

اقایون یه لحظه بیاید. پسری که گفت به دلش ننشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 30 پست
منو ودوستم رو به مادرشوهرم معرفی کرده بودن که بیاد خواستگاری حالا دوستم پوست سفید چشمای ابی موهای بو ...

احتمالا شوهرت از زن های بور خوشش نمیومده. بعضی مردها چشم و ابرو مشکی دوست دارن. 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید اخلاقی دیده وجه مشترک ندارید 

اخلاقمون اصلا وجه اشتراک نداشتیم.

و مم اینو فهمیده بودم. 

ولی داشتم حماقت میکردم که جواب بله بگم. 

ولی اونا نه گفتن.

خداروشکر والا اگه اونا بله میگفتن .

زندگیو اینده من به فنا میرفت. 

احتمالا شوهرت از زن های بور خوشش نمیومده. بعضی مردها چشم و ابرو مشکی دوست دارن. 

شاید ولی منم دیگه خیلی افتضاح بودم 

خدااییش دوستم مثل عروسکه صورتش انقدر نازه

داداش مجرد داشتم میگرفتمش برای داداشم

2720
شاید ولی منم دیگه خیلی افتضاح بودم  خدااییش دوستم مثل عروسکه صورتش انقدر نازه داداش مجرد د ...

مادرشوهرت کاملا میتونسته صورت بدون موی تو رو تصور کنه. بالاخره خودش هم زنه.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2714

عکس تو بزار ماهم ببینمت خب

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
ازش نپرسیدی؟

چرا برعکس بهش گفتم چه جوری منو پسندید تازه اونم با چادر مشکی و هدم زده بودم تا رو ابرو هام مشکی با چادر مشکی دیگه ببین اون موقع منو دیده چی بودم 

گفت بنظر من خوب بودی از شوهرمم پرسیدم دفعه اول انقدر سرت پایین بود اصلا به غیر از سیبیلات هیچی ندیدم😂😂

بهش گفتم پس چرا دوباره اومدی گفت از نجابتت خوشم اومد

کلا از لحاظ روانی نتونسته باهات ارتباط برقرار کنه. نوع شخصیت هاتون با همدیگه جور نبوده. معلومه واسطه ...

اخلاقی دقیقا مخالف هم بودیم.

من خودم از مردها و دخترهای با شخصیت خوشم میاد.

ولی این آقا فعال بود از اینایی که تو ریز جزئیات دخالت کنه.

شخصیت رو مخی داشت و جذاب نبود.

2706