2733
2734

عزیزم کتاب روانشناسی نخوندم

ولی کتاب ( چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ) و کتاب

( راز ) رو خوندم در مورد قانون جذب هستن

اگر نخوندی پیشنهاد میکنم بخونی خیلی عالین

چطوری جونِ دل؟ برقراری عزیز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کتاب نخوندم اراده داشتم تلاش کردم به آرزوم رسیدم 

تلاش منم کردم اما .... هم درس خوندم هم شاغل بود ولی نرسیدم به ارزوهام

تا اخرهفته ۷۵ کیلو گرم هستم هستم هستم
2738
كتاب زيادي تو روانشناسي خوندم اما ارتباطش با رسيدن به ارزو نفهميدم كتابها كمك ميكنه خودت بشناسي و ب ...

کتابها خب تجسم فکر مثبت تلقین مثبت داره وگرنه تلاش همه میکنن من خودم سختی زیاد کشیدم درس خودندم و .. ولی سختی زیاد والا خوب نیست چرا فکر میکنیم باید سختی و تلاش زیاد باشه 

تا اخرهفته ۷۵ کیلو گرم هستم هستم هستم
کتابها خب تجسم فکر مثبت تلقین مثبت داره وگرنه تلاش همه میکنن من خودم سختی زیاد کشیدم درس خودندم و .. ...

چون تجسم خلاق تنهايي نميتونه كاري كنه

تلاش همه ميكنند اما تلاش درست كردن و درمسير بودن مهمه 

تلاش استباه نكردن مهمه

و حتي بعضيها در مسيرند همه خراحل هم درست انجام ميدن ولي بازم به رضايت يا هدف نميرسد

دودليل داره

يكي تعريفشون از موفقيت و رضايت و هدف 

و يكي اينكه ممكنه اصلا ان مسير مناسب ان شخص نباشه بايد دور بزنه و مجدد راهش را تغيير بده

من همون بالا هم گفتم كسب اطلاعات مهمه اما اينكه نرشتيد كتاب روانشناسي بزاي رسيدن به ارزو اين مشكل داره 

مثلا الان كتاب هوش هيجاني يا طرز فكر و كتب ديگر چه نقشي ميتونن تو ارزوهات داشته باشند؟ تصور اينكه حتاب به اين نحو كمك كنه باز نااميدت ميكنه

اينها فقط ميتونه به خودشناسي و اصلاح خودت كمك كنه

البته اگر منظور كتابهاي انگيزشي هست كه انها بسيارهد اما انها هم كاري ازشون بر نميان و شبيه يك داروي دوپينگ تازه اگر موفق عمل كنند هستند موقتي و يك انرژي كاذب ميدن اما در نهايت باز ميموني هزار جور فيلم انگيزشي هست انها را تست كن ببين يك مدت با دوق ادامه ميدي اما تضميني براي اصلاح مسير و رفتار در رسبدن به ارزو نيست 

ان نسبر و رفتار بايد درست بشه  

براي اينكه به اهدافت نرسيدي موانع و نوع عملكردت را بررسي كن 

کتابها خب تجسم فکر مثبت تلقین مثبت داره وگرنه تلاش همه میکنن من خودم سختی زیاد کشیدم درس خودندم و .. ...

چقدر تو منی 

منم زیاد تلاش کردم ولی الان خسته شدم، دیگه 1 دهم قبلم نمیتونم تلاش کنم. 

مشکل کارت کجاست؟ آرزوت آرام‌ش بود یا کار؟ یا پول؟ ازدواج؟ 

بگو در چه موردی هست تا کتاب معرفی کنم

2706