2703
2553

به نظرتون چیکار کنم باهاش

کلافمون کرده هرشب میمونه اینجا

مامان باباشم چیزی نمیگن

ما خودمون ۴ تا بچه ایم کلی کار و مشغله داریم

اینم هرروز یه ساک دستی برمیداره میاره با خودش به بهونه منو آبجیم شبا میخوابه خونمون 

چیکار کنم دیگه نیاد؟ از کار و زندگی میندازتمون فضولم هست سرک میکشه به کارا

نمیزاره خواهر و برادر کوچیکم درس بخونن☹🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

آدم نصف شبی میریزه 😐😐

چه وضعیه بخدا

بعد من عقدم با خجالت میرم خونه مادرشوهر

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

مامانت چیزی نمیگه

اونم دخترخواهرشوهر 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بهش بگید اینقدر از مهمونداری بدمون میاااد 

یا ازش کار لکشسد بگید اینجا ما زحمت زیاده توم همش اینجا پلاسی بیا کمک کن فرش بشوره ظرف بشوره دم عیده و خونه تکونی😁😂

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2706