1874
2019

به نظرتون چیکار کنم باهاش

کلافمون کرده هرشب میمونه اینجا

مامان باباشم چیزی نمیگن

ما خودمون ۴ تا بچه ایم کلی کار و مشغله داریم

اینم هرروز یه ساک دستی برمیداره میاره با خودش به بهونه منو آبجیم شبا میخوابه خونمون 

چیکار کنم دیگه نیاد؟ از کار و زندگی میندازتمون فضولم هست سرک میکشه به کارا

نمیزاره خواهر و برادر کوچیکم درس بخونن☹🤦🏻‍♀️

خواهر شوهر بازی درنیار دیگه 

بی چاره فقط یه بالش میخواد و یه پتو

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2032

فکر کردم توی اتاق خواب داداشت میخوابه

بازم جای شکرش باقیه😑

تاپیک امضام🍃🌺🍃  📚مثنوی معنوی... پادشاهی، دو غلام خرید، یکی از آنها زیبا و باهوش، و دیگری زشت و کودن بود که دهان او نیز بوی بد می‌داد.!پادشاه، غلام دوم را از خود نراند؛ بلکه هر یک از آنها را در غیاب دیگری امتحان کرد، تا بیشتر آنها را بشناسد.او، بر غلام زشت، نام "کمال" را گذاشت و دیگری را "جمال" نامید.شاه، جمال را به حمام فرستاد و در غیاب او با کمال به گفت‌وگو پرداخت. از او پرسید: "دوست تو، جمال، چگونه آدمی است؟"کمال گفت: «او آدم بسیار مهربان، باوفا و نیک کرداری است.»شاه گفت: "چگونه جمال را این گونه می‌ستایی؟ با این که در غیابَت، از تو بدگویی می‌کند!"کمال گفت: «جمال آدم خوبی است.»پادشاه، این بار کمال را به گرمابه فرستاد و تنها، با جمال، به گفت وگو پرداخت.جمال، از آغاز تا پایان، از کمال بدگویی کرد. پادشاه، دریافت که کمال اگر چه بدقیافه است، ولی خوش سیرت است؛ اما جمال با اینکه خوش صورت است؛ اما باطن زشتی دارد.او به جمال گفت: "اکنون فهمیدم که اگر دهان کمال، بوی بد دارد، ولی جان او، خوش بو است، اما جان و روح تو، گندیده و ناپاک است! از من دور شو! که من کمال را امیر تو کردم. از این پس، تو باید از او پیروی کنی"🍃🌺🍃

به مامانت بگو دختره با داداشت دوسته و بخاطر اون میاد😄

دوستان گلم ازتون خواااااااااهش میکنم دعا کنین بعد شش سال دخترم حرف بزنه و راه بره تا تموم غصه ها و حسرت های این همه سال فراموشم بشه🙏🙏🙏😢

آدم نصف شبی میریزه 😐😐

چه وضعیه بخدا

بعد من عقدم با خجالت میرم خونه مادرشوهر

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

مامانت چیزی نمیگه

اونم دخترخواهرشوهر 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بهش بگید اینقدر از مهمونداری بدمون میاااد 

یا ازش کار لکشسد بگید اینجا ما زحمت زیاده توم همش اینجا پلاسی بیا کمک کن فرش بشوره ظرف بشوره دم عیده و خونه تکونی😁😂

لطفا برای حاجتم یدونه صلوات بفرست الهی هرکسی که این امضا میخونه به حق دل شکسته زینب گره از کارش باز کن وخوشبختش کن و هرچی خواست بهش بده الهی امین (کاربری دوممه ۳ ماه داشتمش تعلیق شدم)     

ب داداشت بگو

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
1718