1874
2047
عنوان

کسی نمیدونه این چه حشره ایه؟ +عکس

262 بازدید | 27 پست

سه چهار روزه اومدیم خونه جدید ازهمون شب اول نمیدونم چیه بچمو نیش میزنه جاش باد میکنه تاصبح طفلک نمیتونه بخوابه بسکه خودشو میخارونه و ب خودش میپیچه و یسره بدنشو میخارونه تا صبح ده بار بیدار میشم کلی میگردم تو لباساشو بالشتشو تشکشو هیچیییی نیست ولی صبح بیدار میشم میبینم دوباره بچمو سوراخ سوراخ کردن کلی میخارونه تا جاش کلی باد میکنه دکتر شربت سیتریزین و پماد تریا نمیدونم چی چی داد. میترسم کنه یا ساس باشه چیکار کنم حالا عکسشو الان میذارم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

کو

دلتنگ کسی هستم که دلم راشکست..          وقتی رفتی باورم شد بودن تویه خیاله.......فکر لمس کردن دستات یه سرانجام محاله......       💔     الهی ک بمیرم بشم خاطره واسش یا    لعنت بشه اون که به قلبم‌پشت پازد.......یکی ۵ سال منوبازیچه خودش کرد باجون ودل بهش اعتمادداشتم امافریبم داد...تاروزی که زنده‌ام‌نمی‌بخشمش وروزی اتش دلم‌خاموش میشه که زندگیش نابودبشه...نفرین بلدنیستم اما این‌حقم نبود که احساس و قلبم رو به اتیش‌بکشه وبره...خیانت بدی بهم کرد هرلحظه‌مثل یک مرده متحرکم ن‌ بخاطراینکه‌دوسش دارم نه فقط بخاطر اینکه چرا به هرکسی بهادادم.....ازش‌متنفرم و امیدوارم روزی سخت پشیمون‌بشه که دیگه خیییلی دیره....هرکی خوند ی صلوات بفرست برام به امیدروزی که‌تاوان دل شکسته منو پس بدن...آمین...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

https://s17.picofile.com/file/8426651842/IMG_۲۰۲۱۰۳۰۲_۰۱۴۵۳۹.jpghttps://s17.picofile.com/file/8426651884/IMG_20210301_173747.jpg

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 
2032

شاید کک باشه 

چون اون جاش باد میکنه و قرمز میشه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

https://s16.picofile.com/file/8426651918/IMG_20210228_200600.jpg

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم کک بنظرم

از گوسفند و گاو ها میاد

کجا زندگی میکنی

دلتنگ کسی هستم که دلم راشکست..          وقتی رفتی باورم شد بودن تویه خیاله.......فکر لمس کردن دستات یه سرانجام محاله......       💔     الهی ک بمیرم بشم خاطره واسش یا    لعنت بشه اون که به قلبم‌پشت پازد.......یکی ۵ سال منوبازیچه خودش کرد باجون ودل بهش اعتمادداشتم امافریبم داد...تاروزی که زنده‌ام‌نمی‌بخشمش وروزی اتش دلم‌خاموش میشه که زندگیش نابودبشه...نفرین بلدنیستم اما این‌حقم نبود که احساس و قلبم رو به اتیش‌بکشه وبره...خیانت بدی بهم کرد هرلحظه‌مثل یک مرده متحرکم ن‌ بخاطراینکه‌دوسش دارم نه فقط بخاطر اینکه چرا به هرکسی بهادادم.....ازش‌متنفرم و امیدوارم روزی سخت پشیمون‌بشه که دیگه خیییلی دیره....هرکی خوند ی صلوات بفرست برام به امیدروزی که‌تاوان دل شکسته منو پس بدن...آمین...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)
2051

کک هست

پیدا کردنش سخته یکم

کل زمین اتاق بچتو پارجه سفییید بذار ک معلوم بشخ چون کک سیاهه

ی تشت با اب و صابون بذار ی جایی تو اتاق بچت روزی زمین ک نزنه بریزونتش. بالاشم ی چراغی چیزی گرما بذار ککا میرن اون تو

هرچی زودتر جمعش کن میتونن تا روزی ۴۰ تا بچه بیارن

برا عکس حشره هم باید کو کو کنیم🤦‍♀️

ن بخدا. زود گذاشتم ک. از قبل اپلود کرده بودم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://s16.picofile.com/file/8426651918/IMG_20210228_200600.jpg

با فاصله کم زده و درشت هم هست.. کک عه.. یه دارویی هست بزنی خوب میشه پمادش هم هست خیلی خوبه اونو بزن روی نیش.. با لیف و صابون بشورتش چرک نکنه. الهی بمیرم واسش

یک نوع سوسک آفت هست .حتما باید آفت کش بزنین .دوروبرتون گیاه زیاده؟

نه والا ولی یبار من جوپرک گذاشته بودم تو گاز کلی ازاین حشره زده بود که همه رو ریختم بیرون و سم زدم و بعدم دیگه تموم شد قضیه واسه خیلی وقت پیشه. بعدم من میگم اگه تو وسایلای من بود چندروز طول میکشید حتما تا جمع بشن دیگه ولی اینا از همون شب اول نمیذارن بچم بخوابه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید موقعی که بارتونو میاوردن ساس افتاده

اخه وسایلامو از راه دور نیارودم. از خونه بغل دستی اومدیم اومدیم اینجا. از بالن خونه مون وسایلارو دادیم طبقه سوم با طناب کشیدیم. ولی این خونه مستاجر قبلیش تو بالکن خونه کبوتر ساخته بوده صابخونه اومد همه رو خراب کرد میترسم ازاونجا چیزی اومده باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ندیده میگم کک هست

اگه همونجا جاش باد نکنه ولی وقتی بخارونه باد کنه دورش بازم ککه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه والا ولی یبار من جوپرک گذاشته بودم تو گاز کلی ازاین حشره زده بود که همه رو ریختم بیرون و سم زدم و ...

استارتر اگه لک خون رو لباس باشه ساس هست  اگه نباشه کک هست!! 

کک می ره تو لباس و همونجا تو درزها مخفی میشه!!  سعی کنید یه مدت لباس رنگ روشن بپوشین!!  هر لباسی که مشکوک بودین دربیارین و ۲۴ ساعت بزارین تو تشت پر آب تا زیر آب بمونه!!  کک بعد ۲۴ ساعت خفه می شه و می میره!! 

کک تو پتو و ملافه هم ممکنه برود!! 

کک اصلا تو غلات.و جو و برنج و .. نیست چون کک از خون تغذیه می کنه و معمولا از گربه و سگ و جانوران اطراف انتقال پیدا می کنه!!

حتما هر بار جارو بزنید و چند بار هم سمپاشی کنید!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
1718