2726
عنوان

اضافه کردن محمد یا علی به اسم

147 بازدید | 12 پست

راحت اضافه میکنن یا دنگ و فنگ‌داره؟

مثلا حسین رو محمد حسین کنم

یا امیر رو امیرعلی....

کسی اینکارو کرده؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره چرا نکنن؟:/

جدی راحت بری ثبت احوال اضافه میکنن؟؟ 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2728
اگه منظورتون  ثبت احواله بله انجام میدن

بله ثبت احوال....دنگ و فنگ نداره؟ چقدر زمان میبره؟

از طریق دفاترپیشخوان دولت با هزینه ۷۰هزارتومان تغییرنام صورت می پذیرد. از قیمت جدید مطلع نیستم.

شما انجام دادید؟

شما انجام دادید؟

خیر. برای تعویض شناسنامه به دفتر پیشخوان دولت رفتم و قوانین مربوط به شناسنامه را مطالعه کردم و این مورد شما در آن ذکر شده بود. تغییرنام و نام خانوادگی مشکلی ندارد. 

خیر. برای تعویض شناسنامه به دفتر پیشخوان دولت رفتم و قوانین مربوط به شناسنامه را مطالعه کردم و این م ...

مرسی

گلم اشناتون میتونه نامه منو بندازه ضریح اقا امام حسین از پدرشوهرتون حتما سوال کنید ممنون

نمیدونم عزیزم

چرا خودت پست نمیکنی؟ من یه آخوندی یه داستانی تعریف میکرد اقا پسره از تو زندان پست کرده بود به کربلا