2737
2734

منم خیلی ضعیفم ولی ب این فکر میکنم ک چ انسان رذلی میتونه باشه

بلاک کن

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ما تعارف می کنیم که شما لطف داری محبت داری ...ی تعارفه فقط محبت چجوریه اخه تو اینستا بیخیال...دو صد گفته چو نیم کردار نیست 😕

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

عکسامو تازگیا خیلی میذاشتم اینستا سر لخت آستین کوتاه با آرایش غلیظ

ول ی خانوادم پیجمو ندارن و همین طور فامیلا

امشب یکی از ممبرا اومد بهم گفت تو دختر ب این پاکی و معصومی چرا خودتو در معرص نمایش میذاری 

مگه مادر پدر نداری

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

گفت ممکنه یکی از عکسات اسکرین شات بگیره زیرش بنویسه این دختره خرابه و ی شماره الکی هم بذاره پخش شه ابروت تو شهرتون بره

با توجه ب این ک خانواده من خیلی غیرتین

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
عکسامو تازگیا خیلی میذاشتم اینستا سر لخت آستین کوتاه با آرایش غلیظ ول ی خانوادم پیجمو ندارن و همین ...

بگو نه فقط شما داری ما از زیر پته ب عمل اومدیم 😐 می گفتی آلبوم خانوادگی شما رو لکه دار کردیم؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706