2726
عنوان

به خدا از یه ساعت پیش انقدر اعصابم خرده حد نداره گریم گرفته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 82 پست
چطو مال شوهرم به باباش رفته😐 نه هفته بعد میرم

ما کوردا میگیم که صافی و رنگ صورت بچه به مادرش نگران نباش انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی فدات ۹ ماه سلامت باشی خودتو و جیگرطلات🥰😘❤

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه رو چیزای دیگه همینقدر دغدغه داشته باشی اون خال خودش  محو میشه یادت میره  

تموم شدن رابطه تو جایی که اصلا انتظارشو نداری مث پروژه‌ایه که ساعتها روش زحمت کشیدی و قبلِ سیو کردن برق میره
از همون لحظه ی اول که شوهرت ر و دیدی وقت داشتی به این مسئله فکر کنی عدل امشب     بی خیال

از همون لحطه اول خال شوهرم معلوم نبود 

امشب بهم گفتتتتتت😱😭

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728

دختر من وقتی به دنیا اومد یه خال رو قوزک پاش داشت.....😄کلیم طرفدار داشت... قربونش برم من خیلی نازه....یه دونه کوچولوام رو لپش دراورده تازه....با نمکشم کرده....بزرگتر شه نخواست میره بر میداره

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
از همون لحطه اول خال شوهرم معلوم نبود  امشب بهم گفتتتتتت😱😭

من نفهمیدم بالاخره خاله پیداس یانیست باید بگردی پیداش کنی 🙄🙄🙄

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
یادمه میخواستی اسمشو بزاری دلوین😐💔

اره ایشالا که دلوین باشه یا محمد حسین فرقی نداره ولی دختر بیشتر 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ایشالا که نمیشه

مینا😑 شرمنده دیشب توی تاپیک امون ندادن جواب کامنتتو بدم🤦🏻‍♀️ عکسمو دیدی؟

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ب چه چیزایی فکر می‌کنی پریا

الکی به خودت استرس نده برات خوب نیست

نوزادیش هم ببری دکتر درست میشه ناراحت نباش

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

دعا کن بچه ات سالم به دنیا بیاد فقط 😐

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

اینقدر خودتو درگیر نکن من یه خال سیاه بزرگ دارم جایی ک پیدا نیست ولی هم سر بچه اول و هم بچه دومم فکرم درگیر این خال بود خداروشکر هیچکدوم ندارن ولی انرژی تو با این استرسهای منفی کم نکن سالم باشه حالا یه خال داشته باشه 

*** حول حالنا ای احسن الحال**
اینقدر خودتو درگیر نکن من یه خال سیاه بزرگ دارم جایی ک پیدا نیست ولی هم سر بچه اول و هم بچه دومم فکر ...

خدارو شکر 

ایشالا که نیفته رو بدنش باشه عیب نداره رو صورتش نباشه فقط

2706