2726
عنوان

بیاین کلی خرید جینگول پینگول😍😂📷

| مشاهده متن کامل بحث + 90550 بازدید | 606 پست
مبارکت باشن اسی خیلی خوشگن.اول صبحی انرژی گرفتم😂😂😍😍😍

خداااروشکر هر روزت پر انرژی عزیزم😍❤

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

همشون زیبا و عالی بودن انشاالله به شادی و دل خوش استفاده کنی و سال خیلی خوبیم داشته باشی😍💙🌸

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان با کله میام 😂 اره ی فیلم از جانی جونه

قشنگه؟ یه بار میخواستم ببینمش پشیمون شدم حس کردم زیاد جالب نباشه

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
قشنگه؟ یه بار میخواستم ببینمش پشیمون شدم حس کردم زیاد جالب نباشه

خیلییییییی قشنگه 

ولی پایان غمگینی داشت   

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊
2728
همشون زیبا و عالی بودن انشاالله به شادی و دل خوش استفاده کنی و سال خیلی خوبیم داشته باشی😍💙🌸

فدات شم مهربون همچنین شما😍❤

مبارک باشه همه چی عالی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
خیلییییییی قشنگه  ولی پایان غمگینی داشت    

اععع فیلمای غمگین دوست دارم برم ببینمش پس😅😅

اععع فیلمای غمگین دوست دارم برم ببینمش پس😅😅

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊
همشون قشنگ بودن مبارکت باشن ب دل خوش بپوشی کل خریدات چقدر شد؟

فدات شم تقریبا یک و خورده ای دوتومن

همه قشنگن

مبارکت باشه گلم

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا
تن خور مانتو شلوار

سلام من خیاطم میشه بگین کدوم شهرین و مزد دوخت این مانتو رو چند پرداخت کردید؟

ممنون میشم

زمین از توی جو یه سیاره خالی از سکنه به نظر میرسه ؛ پس آروم باش و بزرگش نکن

خریدات خوشگلن مبارکت باشه....فقط بگو چطور با قد۱۶۸و یه بچه و خوردن اینهمه چیپس وکرانچی ۵۵وزنته😢

من هر کرانچی ک بخورم یک کیلو چربی اضافی میشه دورشکمم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706