2703
2553
عنوان

بیاین کلی خرید جینگول پینگول😍😂📷

90550 بازدید | 606 پست

سلاااام بچه هاااا😍😍

اول از همه بگم اینا خرید واسه صرفا عید نیستن 

چون قرار نیست عید جایی برم😌

من هر چند ماه یه بار یه خرید اساسی میرم از اونجایی که خودم عاشق خرید و تاپیکای خریدم گفتم از سلیقه های هم دیگه استفاده کنیم و ایده بگیریم😍😋

دوستان عکسا خیلی زیاد لطفا بهم اجازه بدید همشو اپلو میکنم شما هم اگه دوست داشتید واسه ایدع عکس بزارید😌❤

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همرو گذاشتی بلایک

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2720

لایکم کن

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2714

این یه مانتو طرح پیرهن مردونه خودم خاستم باشه دادم واسم دوختن

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

شومیز تن خورش خیلی قشنگه

2706