2726
عنوان

بیاین کلی خرید جینگول پینگول😍😂📷

90550 بازدید | 606 پست

سلاااام بچه هاااا😍😍

اول از همه بگم اینا خرید واسه صرفا عید نیستن 

چون قرار نیست عید جایی برم😌

من هر چند ماه یه بار یه خرید اساسی میرم از اونجایی که خودم عاشق خرید و تاپیکای خریدم گفتم از سلیقه های هم دیگه استفاده کنیم و ایده بگیریم😍😋

دوستان عکسا خیلی زیاد لطفا بهم اجازه بدید همشو اپلو میکنم شما هم اگه دوست داشتید واسه ایدع عکس بزارید😌❤

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همرو گذاشتی بلایک

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2728

لایکم کن

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          

این یه مانتو طرح پیرهن مردونه خودم خاستم باشه دادم واسم دوختن

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

شومیز تن خورش خیلی قشنگه

2706