1874
2035
عنوان

بیاین کلی خرید جینگول پینگول😍😂📷

90248 بازدید | 606 پست

سلاااام بچه هاااا😍😍

اول از همه بگم اینا خرید واسه صرفا عید نیستن 

چون قرار نیست عید جایی برم😌

من هر چند ماه یه بار یه خرید اساسی میرم از اونجایی که خودم عاشق خرید و تاپیکای خریدم گفتم از سلیقه های هم دیگه استفاده کنیم و ایده بگیریم😍😋

دوستان عکسا خیلی زیاد لطفا بهم اجازه بدید همشو اپلو میکنم شما هم اگه دوست داشتید واسه ایدع عکس بزارید😌❤

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

همرو گذاشتی بلایک

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

لایکم کن

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2033

اسی من لباس خریدم ذوق دارم عکس تیپ ام رو بزارم؟😂😐

من توی عقد باردار شدم قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت و نداره😂 حرفای مردم و بی پولی خیلی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم نه گناه کردم نه هوس بوده من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم🌹اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشده بود ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مرسی😐

این یه مانتو طرح پیرهن مردونه خودم خاستم باشه دادم واسم دوختن

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
یکی تک کنه براش صلوات بفرستم

@دلوینت    

من توی عقد باردار شدم قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت و نداره😂 حرفای مردم و بی پولی خیلی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم نه گناه کردم نه هوس بوده من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم🌹اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشده بود ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مرسی😐

شومیز تن خورش خیلی قشنگه

اینم تیپ من😁اسی ببخشید جوابمو ندادی ولی گزاشتم😂

از همون شومیز این نقره ایشه یکی واسه خودم یکی مامانم😂

1718