2733
2734
شوهرم حق طلاق و بهم میخاد بده ولی وکیلم میگه سه ماه طول میکشه تا تموم بشه به شوهرم گفتم بیاد توافقی ...

چرا توافقی جدا نمیشه ؟؟اگ توافقی جداشید چن روز طول میکشه 

من فکر میکردم تو ۱هفته تموم میشه طلاق توافقی ؟؟یا زیاد طول میکشه !!!

تمام رویاهای ما میتواند محقق شود....اگر ما شجاعت دنبال کردن آن را داشته باشیم...💀💀💀💀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم حق طلاق و بهم میخاد بده ولی وکیلم میگه سه ماه طول میکشه تا تموم بشه به شوهرم گفتم بیاد توافقی ...

تا جاییکه من اطلاعات دارم حق طلاق با شما باشه اینکه یک روند بسیار طولانی داره و  جلساتی که باید همسرتون حضورتون داشته باشه که در این صورت 3 تا 5 ماه طول میکشه

ولی اگر تمایل شرکت در این جلسات رو نداشته باشید با دادسو هماهنگ میکنید و در عرض چند روز کارای پروندتون انجام میشه.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
2731
شما ترم چندی

ترم 4

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
چرا توافقی جدا نمیشه ؟؟اگ توافقی جداشید چن روز طول میکشه  من فکر میکردم تو ۱هفته تموم میشه طلا ...

توافقی زودتر تموم میشه ولی شوهرم نمیاد😐😕

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜
2738
تا جاییکه من اطلاعات دارم حق طلاق با شما باشه اینکه یک روند بسیار طولانی داره و  جلساتی که باید ...

دادسو یا دادگاه نفهمیدم😐

توافقی زودتر تموم میشه ولی شوهرم نمیاد😐😕

چرا نمیاد اگ بهت میخواد حق طلاق بده بازم باید بیاد امضا بده خوب بیاد امضا طلاقت رو بده دیگ ...!!!

تو خودت میخوایی جداشی شوهرت راضی به طلاق نیست!!!

تمام رویاهای ما میتواند محقق شود....اگر ما شجاعت دنبال کردن آن را داشته باشیم...💀💀💀💀
دادسو یا دادگاه نفهمیدم😐

منظورم اینه با کسیکه پروندتون دستشه

چرا نمیاد اگ بهت میخواد حق طلاق بده بازم باید بیاد امضا بده خوب بیاد امضا طلاقت رو بده دیگ ...!!! ت ...

دوتامون میخایم از هم جداشیم بازم به من امضا بده چندماه طول میکشه

اها ممنون دوست گلم

خواهش میکنم 

2706