2157
2106

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

شما سوالت رو طرح كن ، دوستان بلد باشن براتون يادداشت ميكنن 

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨                                                                             ای پرنده‌ی مهاجر،سفرت سلامت اما؛به کجا میری عزیزم؟قفسه تموم دنیا❤️‍🩹
2149
من دانشجوی حقوق اگر خواستی بگو شاید اطلاع داشته باشم.

شوهرم حق طلاق و بهم میخاد بده ولی وکیلم میگه سه ماه طول میکشه تا تموم بشه به شوهرم گفتم بیاد توافقی طلاق بگیریم نمیاد میگه حق طلاقو بهت میدم خودت برو دنبال کارات میخام بدونم حق طلاقو بگیرم چندماه طول میکشه تا تموم بشه؟

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👫💗💍
2050
شوهرم حق طلاق و بهم میخاد بده ولی وکیلم میگه سه ماه طول میکشه تا تموم بشه به شوهرم گفتم بیاد توافقی ...

بستگی داره چقدر کارای دادگاه طول بکشه ،مهریه بخوای ،مهریه نخوای ،همه اینا شرطه 

بستگی داره چقدر کارای دادگاه طول بکشه ،مهریه بخوای ،مهریه نخوای ،همه اینا شرطه 

هیچی ازش نمیخام همشو میبخشم 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👫💗💍
2087
شوهرم حق طلاق و بهم میخاد بده ولی وکیلم میگه سه ماه طول میکشه تا تموم بشه به شوهرم گفتم بیاد توافقی ...

چرا توافقی جدا نمیشه ؟؟اگ توافقی جداشید چن روز طول میکشه 

من فکر میکردم تو ۱هفته تموم میشه طلاق توافقی ؟؟یا زیاد طول میکشه !!!

تمام رویاهای ما میتواند محقق شود....اگر ما شجاعت دنبال کردن آن را داشته باشیم...💀💀💀💀

تا جاییکه من اطلاعات دارم حق طلاق با شما باشه اینکه یک روند بسیار طولانی داره و  جلساتی که باید همسرتون حضورتون داشته باشه که در این صورت 3 تا 5 ماه طول میکشه

ولی اگر تمایل شرکت در این جلسات رو نداشته باشید با دادسو هماهنگ میکنید و در عرض چند روز کارای پروندتون انجام میشه.

2051