2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته تنها دکتری که خیلی بهم روحیه داد دکتر تیمورزاده بود که وقتی پرونده مو دید گفت باید بری پیش دکت ...

سلام عزیزم میشه شمارتون رو به من بدید که من تلفنی با شما صحبت کنم خواهش میکنم منم مشکل شما رو دارم و همه میگن یا این عمل دیگه بارداری نمیشی حتی امکان داره کلا یائسه بشی منم خیلی از روحیه داغونم توروخدا اگه میشه کمکم کنید آیا شما باردار شدید 

2738
منم همین مشکلو دارم دو بار سقط جنین دارم و هر سری خونریزی خیلی شدید دارم گهگداری زود بند میاد و بعضی ...

سلام خانوم اگه میشه جواب منو هم بدید الان اوضاع شما چطوره مشکل بدون عمل برطرف شد خیلی دوست دارم یکی بیاد منو از این استرس نجات بده 

سلام لیا جان میشه لطفا با شما به صورت تلفنی صحبت کنم منم مشکل شما رو دارم خواهش میکنم کمکم کنید میخوام بدونم این مشکل شما بعد از کورتاژ به وجود آمد و اینکه سونو گرافی از زمانی که تشخیص avmدادن براتون هنوزم هست 

سلام‌ گلم من مشهد پیش دکتر پزشکی راد آمبولیزاسیون انجام دادم و  یکسال بعد عملم که اقدام به بارد ...

سلام عزیزم خوب هستید ببخشید میشه بیاد و در مورد عملتون صحبت کنید آیا بعد از زایمان مشکلی پیش اومد خواهش میکنن بیادید و یه جوابی بدید 

البته تنها دکتری که خیلی بهم روحیه داد دکتر تیمورزاده بود که وقتی پرونده مو دید گفت باید بری پیش دکت ...

سلام عزیزم میشه درخواستم رو قبول کنی منم مشکل شمارو دارم خیلی هم نگرانم و واقعا گیجم میشه آیا بعد از زایمان مشکلی برات پیش اومد

2706