1874
2019

زامبی هایی که خارجی ها میگن همون ما مسلمونا هستیم در واقع اونا با نشون دادن مسلمونا تو شکل موجودات وحشی و زشتی به نام زامبی اسلام هراسی میکنن و می خواهند مردم دنیا رو از مسلمونا بیزار کنن

اینم نقد  فیلمی که درباره کشتن (زامبی‌ها) که دقیقا به همین شکلی که داخل فیلم ساختن مسلمونا رو تو حادثه منا کشتن درضمن این فیلم سینمایی  سال قبل حادثه منا ساخته شده

https://www.google.com/search?q=نقد حادثه منا رائفی پور&oq=ن&aqs=chrome.1.69i57j35i39j69i61l2j69i60.1912j0j7&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

😂😂😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

https://www.google.com/search?safe=active&client=ms-android-samsung&sxsrf=ALeKk03MBqAkOtZ1fn2wmxznr9iGH_i-vQ:1614614019357&ei=Aw49YJycFc76kwWb5pfwDw&q=زامبی ها و مسلمانان&oq=زامبی ها و مسلمانان&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAM6BAgAEEc6BggAEAcQHjoECB4QClC1HFiwU2DaVmgAcAF4AIABtAWIAeMzkgEHMy03LjQuNJgBAKABAcgBCMABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-serp

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

چیه هی تاپیک میزنین

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
😂😂😂

فیلمی که تو تاپیک اولی گزاشتم رو برو ببین

اولین فیلمش رو نگاه کن

فیلمی که تو تاپیک اولی گزاشتم رو برو ببین اولین فیلمش رو نگاه کن

ترسناک هس 🥺

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
ترسناک هس 🥺

نه ترسناک نیست

فیلمی که تو تاپیک اولی گزاشتم رو برو ببین اولین فیلمش رو نگاه کن

نمیرم، تحلیل های رائفی پور به شعورم توهین میکنه 😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

عجب مسلمونی هم هستیم ما

تو روانشناسی اصطلاحی هست به اسم ( دوسوگرایی )  این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی ولی چون دوسش داری تحمل میکنی و میپذیری مثل همونجا که حسین صفا میگه :《غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم》                                                          به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                           ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
1718