2726

من راجب چشم سوم شنیده بودم وپیجی رو دراینستادنبال میکردم ولی زیاد پی اش رو نگرفتم،اماالان مطالعه کردم راجبش

اگرمیخواین چشم سومتون فعال بشه (البته اگه نیست)باید یسری کارهاانجام بدید که لینک میزارم مطالعه کنید

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

واما راجب خودم،کسی هست توضیح بدم،(مخصوصا چشم سوم فعال هاواین چنین افراد؟)

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واما راجب خودم،کسی هست توضیح بدم،(مخصوصا چشم سوم فعال هاواین چنین افراد؟)

اگه چشم سوم داری بگو بابام خوب میشه یا نه ؟😔😔

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

من ازبچگی یه سری اتفاقاتی برام افتاد مثل خواب وبیداری هایی که براش توضیحی نداشتم،مثل چیزهایی که میدیدم ولی بقیه نمیدیدن

چشم سوم فکر کنم طرف خیلی باید پاک و زاهد باشه که چشم سومش فعال بشه

میگن سیستانی مرجع تقلید چشم سوم داره.... 

کسی به ایشون توهین نکنه ها..... به عنوان مثال اسمشونو اوردم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706