2737
2734
عنوان

خانومایی ک بچه شیر ده دارن توروخدا بیاین تو تاپیکم یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 63 پست

گلم رفلاكسه ببر فوق تخصص گوارش دارو من برا پسرم اس امپرازول دادم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
گلم رفلاكسه ببر فوق تخصص گوارش دارو من برا پسرم اس امپرازول دادم 

پسر شما خوب شد؟؟؟

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو.خواب میگیره..چاره نداری مجبوری بخوابونی تو خواب بدی بعدم تازه اول راهی من میگم تا نزدیک هفت ماه ...

خدابهم رحم کنه..برام دعا کن من روحیم خیلی قوی نیست

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
رانیتیدین که البته الان ممنوعه و قرص اس امپرازول. پدی لاکت هم یک ماه اول میدادم برای گوارش بهتر کمک ...

میتونم خودم این قرص اس امپرازول بدم.چون دکتر تشخیص نداده ک رفلاکسه فقط گف بازیگوشه ک شیر نمبخوره.در صورتی ک تمام علایم رفلاکسی هارو داره

2728
فوووووق متخصص بود مثلا یه دکتر بنام بود توهمدان.خوب چیکارش کنم خوب بشه

حالاتعجب من ازاینه که چرا شیرخشکم نمیخوره 

بچه فامیل ماازوقتی ختنه ش کردن نخورد ولی شیرخشکومیخورد 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
میتونم خودم این قرص اس امپرازول بدم.چون دکتر تشخیص نداده ک رفلاکسه فقط گف بازیگوشه ک شیر نمبخوره.در ...

به نظر من سر خود هیچ وقت دارو نده، فوق تخصص گوارش اطفال پیدا کن ببرش اونجا. ضمناً نوع دارو و دوز دارو رو پزشک باید تعیین کنه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
حالاتعجب من ازاینه که چرا شیرخشکم نمیخوره  بچه فامیل ماازوقتی ختنه ش کردن نخورد ولی شیرخشکومیخ ...

بخاطر اینکه سوزش داره نمیتونه ببلعه شیر رو..بچم کلی وزنش کم شده خدا ب هیچ کس نشون نده این روزا رو

به نظر من سر خود هیچ وقت دارو نده، فوق تخصص گوارش اطفال پیدا کن ببرش اونجا. ضمناً نوع دارو و دوز دار ...

اره یدونه پیدا کردم ببینم خدا چی میخاد برم پیشش ان شاالله خوب میشه..الان نی نی شما با خوردن امپرازول خوب شد شیر خورد؟؟

2738
اره یدونه پیدا کردم ببینم خدا چی میخاد برم پیشش ان شاالله خوب میشه..الان نی نی شما با خوردن امپرازول ...

بله. رفلاکس نوزادی که به مرور زمان با کامل شدن دریچه معده خوب میشه منتها ما با دارو و کارهای کمکی تلاش می کنیم آسیب ها و عوارضش رو به حداقل برسونیم تا زمان بهبودی. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بله. رفلاکس نوزادی که به مرور زمان با کامل شدن دریچه معده خوب میشه منتها ما با دارو و کارهای کمکی تل ...

ممنون عزیزم

پسر شما خوب شد؟؟؟

گلم ٩٠ درصد خوب شده هم غذاي كمكي شروع كردم هم دارو دادم خوب شده نسبتا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بساز و بسوز دخترم داره ده ماهش تموم میشه همچنان درگیرممم داغون شدم الان گریه میکردم خدایا بچه های مردم تا نهایت پنج ماهگی به زور میخورن دختر من از ۱۵روزگی اینطوریه ۲۵کیلو وزن کم کردم ازبس غصه خوردم کاش همون شیز خشکو میدادم الانم لاغرررر وزنش تازه به دوبرابر تولدش رسیده  امیداورم دختر شما زود تر خوب بشه ولی  باز باید صبور باشی اگه میشه شیر خشک بده اونو معمولا بهتر نیخورن بچه های رفلاکسی دخترم هر کار کردم شیز خشک نخورد الانم بخدا توخواب شیر میدم اونم یکم میخوره غذاهم بخدا با سختی چن قاشق میدم  داغون شدم😔🥺

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
اره یدونه پیدا کردم ببینم خدا چی میخاد برم پیشش ان شاالله خوب میشه..الان نی نی شما با خوردن امپرازول ...

من دخترم که بدنیا اومد ماشالله ۴/۲۰۰گرم بود الان ده ماهش تموم شده تازه شده۸کیلو  وقتی بدنیا اومد خیلی خوب میخوردو میخابید تو ۱۵روز ۷۵۰گرم زیاد کرد دیگه بعد ۱۵روزگی دقم داد تا الان البته ناگفته نمانه تو این مدت همش یه زن فامیلمون که اونم عروسش بامن زایمان کرده بود نوه اون نه میخورد نه میخابید کولیک داشت لاغرم بود نمی دونم اونا چشمش زددن دخترم و یا زفلاکس بود  از ۱۵روزگی من امپرازول و نکسیوم و .. دادم ولی دریغ از بهتر شدن  هرروز داره بدتر میشه خسته شدم اینقد تاپیک زدم اینقد گریه کردم تاپیکای اولمو ببینی میفهمی  امیدوارم دختر شما زودی خوب بشه 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
نه اصلا خودمم مزه کردم..بعد خیلی خودم ب خوراکم اهمیت میدم نمیزارم تلخ بشه

پس همون رفلاکسه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
بساز و بسوز دخترم داره ده ماهش تموم میشه همچنان درگیرممم داغون شدم الان گریه میکردم خدایا بچه های مر ...

من بردمش دکتر گفت اصلا شیر خشک نده اون پروتعین گاوی داره بدترش میکنه ..پسر منم شیر خشک نمبخوره .بخدا منم خسته شدم لز دوماهگی اینطوریه..نه میخوره نه ودرست میخابه.

2706