2733
2734

سلام..بچم از وقتی واکسن دوماهگییش رو زدم دیگه سینم رو نگرفت الان چهارماهشه چندتا فوق متخصصم بردم فقط توخاب شیرم رو مبخوره.شیرم هم خوبه خداروشکر.عذاب میکشم واقعا هم خودم هم خودش طفلی..هرراهگاری هم بگین امتحان کردم فقط فقط تو خاب میخوره..دیروز بردم بهداشت گف وزنش کمه شیر خشک بده وقتی ک بیداره  دیروز شیر خشک خریدم اونم نمیخوره نمیدونم چیکار کنم.کسی تجربه ای داره؟؟؟

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه واقعا متخصص برده بودی بهت می گفت که رفااکس داره !!!! 

خیلی واضح و‌مشخصه 

بچه های رفلاکسی فقط توی خواب شیر می خورن😉

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2728
2738
علت عمده و اصلیش رفلاکس هست. دختر منم همینطور بود. 

خوب چی شد بلاخره خوب شد؟؟؟

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
ایستاده تکونش بده و بهش بده ببین میگیره من این کارو کردم  یا نوک سینه را شیرین کن

همه این کارارو کرردم

یه سوال شیرت تلخ نشده؟؟

نه اصلا خودمم مزه کردم..بعد خیلی خودم ب خوراکم اهمیت میدم نمیزارم تلخ بشه

عزیزم اگه واقعا متخصص برده بودی بهت می گفت که رفااکس داره !!!!  خیلی واضح و‌مشخصه  بچه ه ...

فوووووق متخصص بود مثلا یه دکتر بنام بود توهمدان.خوب چیکارش کنم خوب بشه

عزیزم باید شیرتو از قبل بدوشی ی کم بکش تو سرنگ بعد یک ساعت سینتو ماساژ بده تا شیرش روان بشه بیاد نوک سینت میک زدن تو بیداری یادش رفته تنبل شده 

سینتو بزار دهنش از اینطرفم با سرنگ اروم فشار بده شیرت بره دهنش تا مزه مزه کنه میک بزنه 

چند بار این مدلی بدی عادت میکنه 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
خوب چی شد بلاخره خوب شد؟؟؟

رفلاکس پنهان داشت. بله خوب شد. اولاً که برای کنترل رفلاکسش دارو مصرف می کرد. بعد من تمام سعی ام این بود تایم خوابش رو طوری تنظیم کنم که هر سه ساعت تو خواب شیر بخوره. با این حال ۲۰ روز توقف رشد داشت. شیر خشک تحت هیچ عنوان نخورد و ناچاراً دکتر دستور شروع غذای کمکی رو داد. ۵ ماهگی بهتر شد و از ۶ ماهگی شیر خوردنش خوب شد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
عزیزم باید شیرتو از قبل بدوشی ی کم بکش تو سرنگ بعد یک ساعت سینتو ماساژ بده تا شیرش روان بشه بیاد نوک ...

باور میکنی همه این کارو کرررررررردم هیچ جوره باهام را نمیاد

2706