2737
2734
عنوان

زامبی ها می‌خوان حمله کنن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8209 بازدید | 222 پست
مطمعنم سال آینده نباشه ولی حتما چندین سال دیگه همچنین چیزی اتفاق میفته

😱😱😟

𝔻𝕠 𝕟𝕠𝕥 𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕝𝕚𝕗𝕖 𝕤𝕖𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤𝕝𝕪, 𝕟𝕠 𝕠𝕟𝕖 𝕨𝕚𝕝𝕝 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕠𝕦𝕥 𝕠𝕗 𝕚𝕥 𝕒𝕝𝕚𝕧𝕖
زامبی چیه 

یه موجودیت که فعلا خیالی تو فیلم های هالیوودی زیاد ازش استفاده میکنم که این موجود ها هرکی رو گاز بگیرن مث خودشون زامبی میشه حالا میخوای برو تو نت سرچ کن تکسشون رو ببین😁⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من دیشب همچین خوابی دیدم نکنه ب واقعیت تبدیل شه😐

یا خدا😟

2728

من شنیدم اگه این واکسن چینیا رو بزنیم یه خاصیتی داره ک بعد یه مدت آدما رو تبدیل به زامبی میکنه. ساید برا همینه. خودشون و دارن آماده میکنن

کسانی که در تلاشند که تحقیرتان کنند. همیشه خود را پایین تر از شما میپندارند.💪
https://uupload.ir/files/0mwt_img_20210301_191556_827.jpg

چه ترسناکککک😱😱😱😱😱😱

یا خدا اگه همشون اتفاق بیوفتن چی میشههه😳😳😱😱

وووی من شوهرم گفت بهش خندیدم ولی فک کنم واقعیههه😭😭😭😭😭😭

حالا من خون کیو اول باید بخورم😌

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738
https://uupload.ir/files/0mwt_img_20210301_191556_827.jpg

منبعشو میگی؟از کجا گرفتی این مطلبو؟

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

این رسالت رسانه است که اول یه پیش زمینه با ساختن فیلم تو ذهن مردم ایجاد میکنه بعد با پخش کردن شایعات به ترس ها دامن میزنه در اخرم میگه فلان مسیله اتفاق افتاده و مردم که اماده شنیدنش هستن باور میکنن 

مثل همین کرونا که اوایل نشون میدادن توچین مردم تو خیابون. غش میکنن اوناکه قرنطینه رو‌میشکنن با اسلحه بهشون شلیک میشد و شستشوی و الکل پاشی مداوم وسایل و قشنگ ذهن مردم رو اماده کردن ایمنی بدن رو با از بین بردن میکروبهای همزیست و مفید بدنمون که با بیماری ها مبارزه میکردن پایین اوردن بوسیله الکل پاشی و شستشو با وایتکس ریه های هممونو نابود کردن که با وارد شدن ویروس به بدنمون راحت اماده مرگ باشیم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

والا به ایرانی جماعت باشه، به بهانه حمله کردن زامبی ها می ریزن تو کوچه و خیابونا که الکی مثلا داریم فرار می کنیم، بعد یواشکی میرن خرید می کنن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
این رسالت رسانه است که اول یه پیش زمینه با ساختن فیلم تو ذهن مردم ایجاد میکنه بعد با پخش کردن شایعات ...

داری درست میگی این اواخر هم هالیوود خیلی فیلم در مورد زامبی و اینا میزاره

وووی من شوهرم گفت بهش خندیدم ولی فک کنم واقعیههه😭😭😭😭😭😭 حالا من خون کیو اول باید بخورم😌

روحانی😂😂

این رسالت رسانه است که اول یه پیش زمینه با ساختن فیلم تو ذهن مردم ایجاد میکنه بعد با پخش کردن شایعات ...

دقیقا موافقم

کسانی که در تلاشند که تحقیرتان کنند. همیشه خود را پایین تر از شما میپندارند.💪
2706