2737
2734
عنوان

زامبی ها می‌خوان حمله کنن😐

8209 بازدید | 222 پست

این یه سایت خارجی هست که اگه سرچ کنید این کلمه رو   که من سرچ کردم یه سایت براتون میاد که در مورد آمادگی وزارت دولت آمریکا در مورد زامبی هاست 

نکنه زامبی ها واقعا می‌خوان حمله کنن که اینا در برابرشون دارن صلاح میسازن😐😐😂😂😂

ولی راست میگم خودتون برید ببینید آدمای کمی هم از این سایت خبر دارن

//uupload.ir/files/8pjs_img_20210301_184557.jpg

𝔻𝕠 𝕟𝕠𝕥 𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕝𝕚𝕗𝕖 𝕤𝕖𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤𝕝𝕪, 𝕟𝕠 𝕠𝕟𝕖 𝕨𝕚𝕝𝕝 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕠𝕦𝕥 𝕠𝕗 𝕚𝕥 𝕒𝕝𝕚𝕧𝕖

والا از نظر من هیچی غیر ممکن نیست بعد وجود کرونا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

👌🏻😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که اینجا زامبی داریم 

از نوع گرانی و تورم 

از نوع مادرشوهر 

از نوع مردهای بچه ننه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2731
2738
فعلا که اینجا زامبی داریم  از نوع گرانی و تورم  از نوع مادرشوهر  از نوع مردهای بچه ...

نی نی سایت سرزمین زامبی ها

کرونا صرفا یه مریضیه

خیلی بزرگش کردین از وبا و ایدز و هپاتیت ب که بدتر نبوده

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔

یاللعجب/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
یا خدا فک کن 😬😨😰

فک کن در پنجره رو‌ وا می‌کنی یهو یه زامبی سرشو می‌کنه تو😂😂😂😂

😥یا خود خدا ⁦🤦🏻‍♀️⁩

کارما یعنی: من یادم ،تویادت میره ، ولی زندگی یکی میزنه تو دهنت که دیگه یادت نره...                                                   هرجا چراغی روشنه،ازترس تنها بودنه، ای ترس تنهایی من ! اینجا چراغی روشنه...                                                                  پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است...                       کاربری دوممه خودم خواستم کاربری قبلیم لغو بشه 💫⁦             کاربر جدید نیستمبا بحث کردن سر یک موضوع نه نظر من عوض میشه نه نظر تو ، پس الکی وقت خودت و منو هدر نده!                                   
2706