2733
2739
عنوان

فرق کامپوزیت با لمینت چیه؟؟؟؟؟

105 بازدید | 19 پست

کدوم بهتره؟؟؟؟

معایبشون چیه؟؟؟؟

هزینه هاش چطوره؟؟؟؟

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لمینت کمی سطح دندونو تراش میدن ماندگاریش خیلی بیشتره شفافیتش بیشتره و هر واحد خیلی گرونه

کامپوزیت ماندگاریش کمتر وبدون تراشه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2728

کامپوزیت تراش کمتری داره .در عوض ساییده میشه بعد مدتب و باید هرچندوقت یکبار ترمیم کنی.ولی اگه اسیبی ببینه قابل تعمیره 

لمینت زیباتر و محکم تره از جنس سرامیکه.ولی تراش بیشتری داره و قابل تعمیرم نیست و اگه اسیب دید باید اون واحدو عوض کنی معمولا

روکش من میدونم خیلی خوبه خودم تو دندونپزشکی کار میکنم هزینشم مناسبه

با این دوتا فرق داره؟

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2738
کامپوزیت تراش کمتری داره .در عوض ساییده میشه بعد مدتب و باید هرچندوقت یکبار ترمیم کنی.ولی اگه اسیبی ...

شما دندون پزشک هستین؟

خودتون کدوم رو ترجیح میدین؟

بعد کامپوزیت دهن ادم موقع بسته شدن یه جوری دیده میشه ؟

من ۸ ساله کامپوزیت کردم، سالم‌ مونده، راضی ام

بعد کامپوزیت میشه اگه دندون درد داشتی مثلا عصب کشی کرد؟

شما دندون پزشک هستین؟ خودتون کدوم رو ترجیح میدین؟ بعد کامپوزیت دهن ادم موقع بسته شدن یه جوری دیده ...

بله

من مزایا و معایب جفتشو  گفتم بهتون.خودتون باید تصمیم بگیرید.نمیشه گفت کدوم بهتره هرکدوم یه سری خوبی و یه سری مشکلات .لمینت گرونتره البته.

نه اگه خوب کار شده باشه مصنوعی نمیشه حالت دهن موقع بستن

بله من مزایا و معایب جفتشو  گفتم بهتون.خودتون باید تصمیم بگیرید.نمیشه گفت کدوم بهتره هرکدوم یه ...

بعد کامپوزیت میشه اگه دندون درد داشتی مثلا عصب کشی کرد؟

بله من مزایا و معایب جفتشو  گفتم بهتون.خودتون باید تصمیم بگیرید.نمیشه گفت کدوم بهتره هرکدوم یه ...

خانم دکتر من یه سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدین

من سه بار رفتم دندونپزشکی  دوبار عصب کشی یه بار هم کشیدن دندون عقل خیلییییییی کم بیحس میشه هربار هم به دکترها میگم ولی توجه نمیکنن

میشه مثلا دوتا بیحسی بزنن؟

2706