2733
2739
عنوان

لرزش سر و دست نوزاد 6 ماهه

7687 بازدید | 25 پست

سلام دوستان پسرم 6 ماهشه.از 4 ماهگی دوساعت بعد از واکسن داشتم روی پام خوابش میکردن که دیدم سرش به مدت 5 ثانیه لرزید.(لرزش ریز)

بعد از اون تا 5 ماهگیش تکرار نشد ولی از 5 ماهگیش دوباره هر دو سه روز یکبار اینجوری میشه.همیشه هم اول خوابش این اتفاق می افته با نگهداشتن هم نمی ایسته.اینم بگم خیلی باهوشه و خیلی سرحال.یادگیریش هم عالیه.

دکتر مغزو اعصاب هم بردم نواز مغز گرفت گفت چیزی نیست و تو نوارش نشون نمیده.

خواستم ببینم کسی تجربه ای داره بهم بگه.خیلی نگرانم.

خداوندا مرا پاکیزه بپذیر

چونه پسرمن تونوزادیش میلرزید دکتر میگف با نگهداشتن وایسه بعدش خوب شد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هروقت پیش اومدحتماااافیلمش روبگیرببرنشون ذکترخوب بده ممکنه تشنج باشه یکی از دوستان براش پیش اومداونم هربارکلی دکتربردمیگفتن مشکلی نیست تااینکه باتاخیرحرکتی روبه روشدوحرف نزدتازه دکتراااافهمیدن این بچه بدبخت تشنج داشته و تشخیص ندادن .هیچی دیگه اینقدرتعدادتشنجابالابوده که الان طفل معصوم معلول شده خدانگذره ازهمه پزشکای بی سواد

عزیزم هروقت پیش اومدحتماااافیلمش روبگیرببرنشون ذکترخوب بده ممکنه تشنج باشه یکی از دوستان براش پیش او ...

نوار مغز داده 

تشنج نیست

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

پیش یه متخصص اطفال برو ببین  اون چی میگه من دخترم تشنج کرد بردمش کلینیک سهامی یه شب هم بستری بود
یه دکتر قبلش اصلا متوجه نشده بود این مسئله رو جدی بگیر چون تو شیراز زندگی میکنم واقعا بهترین کلینیک کودکانه

2738

پسر منم داشت نه به این شدت ولی داشت الان کمتر شده ۷ ماهشه ، دکترش هم هادی سماعیه که همه میدونن عالیه ، گفت نوزادا اغلب رعشه دارن طبیعی هم هست فقط شدتش کم و زیاد داره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
پسر منم داشت نه به این شدت ولی داشت الان کمتر شده ۷ ماهشه ، دکترش هم هادی سماعیه که همه میدونن عالیه ...

سلام ببخشید میشه بگید پسر شما هم تو حالت خواب و بیداری و هنگام شیر خوردن دچار لرزش میشد سرو دستاش و نگه میداشتید وای می ایستاد لرزشش؟ چون من نگه میدارم با دستم لرزشش قطع نمیشه .خیلی نگرانم ممنون میشم جوابمو بدهید .

سلام ببخشید میشه بگید پسر شما هم تو حالت خواب و بیداری و هنگام شیر خوردن دچار لرزش میشد سرو دستاش و ...

کلا زمانش اونقدر زیاد نبود که بخوام نگه دارم 

نهایت ۳ ثانیه 

زنگ بزن ببین هادی سماعی هست ببرش پیشش 

اگر نبود ببر حمید رضا رضایی دستش و تشخیصش و درمانش عالیه ، خیلی به روز و باسواد 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
کلا زمانش اونقدر زیاد نبود که بخوام نگه دارم  نهایت ۳ ثانیه  زنگ بزن ببین هادی سماعی هست ...

ممنون عزیزم .برا پسر من زمانش کوتاه بود ولی امروز زمان لرزشش بیشتر شده بود 😔این پزشکهایی که نام بردین کدوم شهر هستند ؟

ممنون عزیزم .برا پسر من زمانش کوتاه بود ولی امروز زمان لرزشش بیشتر شده بود 😔این پزشکهایی که نام برد ...

هر دو تهران

2706