2726

سلام دوستان پسرم 6 ماهشه.از 4 ماهگی دوساعت بعد از واکسن داشتم روی پام خوابش میکردن که دیدم سرش به مدت 5 ثانیه لرزید.(لرزش ریز)

بعد از اون تا 5 ماهگیش تکرار نشد ولی از 5 ماهگیش دوباره هر دو سه روز یکبار اینجوری میشه.همیشه هم اول خوابش این اتفاق می افته با نگهداشتن هم نمی ایسته.اینم بگم خیلی باهوشه و خیلی سرحال.یادگیریش هم عالیه.

دکتر مغزو اعصاب هم بردم نواز مغز گرفت گفت چیزی نیست و تو نوارش نشون نمیده.

خواستم ببینم کسی تجربه ای داره بهم بگه.خیلی نگرانم.

خداوندا مرا پاکیزه بپذیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیل ما بچش اینطوری بود بعد گفتن تشنج میکرده توخواب 

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
2728

منم این حرکتو تو بچه هام زیاد دیدم فک نمیکنم مشکلی باشه..مخصوصا وقتی میخوان بخوابن یا سینه بگیرت اینجوری میشن

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

حتما از واکسنه ترسیده لرزش دست و پا ک طبیعی و‌اکثر نوزادا دارن ولی سر نمیدونم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

عزیزم نترس و استرس نگیر ولی متخصص مغز و اعصاب و عوض کن چون میگی وقتی میگیری لرزش متوقف نمیشه اگر متوقف بشه ایرادی نداره ولی وقتی متوقف نمیشه باید پیگیری کنید حتما

عزیزم من جای سما باشم چندتا دکتر دیگه هم میبرم.

ضمن اینکه بچه شش ماهه باهوشی یا یادگیری خاصی نداره 

و خدایی نکرده اگر تشنج داشتخ باشه باشه ربطی بهش نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

شاید قندش می افته و شیر سینه ات کمه خودت فکر می کنی شیر داری.غذاهای کمکی رو زودتر شروع کن.دو تا پسر من اینجوری بودن اولی خیلی زیاد چون من تجربه نداشتم و شهر دیگه بودم.و دومی دو سه بار خصوصا زیر سینه که بود می لرزید

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....